Yıldız Tilbe’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı!

Yildiz Tilbenin 8 Mart Dunya Kadinlar Gunu paylasimi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine düşen Yıldız Tilbe bu kez de Kadınlar Günü paylaşımıyla gündem oldu.

Şarkılarıyla birçok insanı kendine hayran bırakan Yıldız Tilbe, kariyerinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla da magazin gündeminde yerini alıyor. Ünlü sanatçı, son olarak vasiyetiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Tilbe, bu kez de Kadınlar Günü’yle ilgili paylaşımıyla gündeme oldu.

Yıldız Tilbe’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı: Gıcık oluyorum

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından yaptığı 8 Mart Kadınlar Günü paylaşımıyla takipçilerini çok şaşırttı. Tilbe, paylaşımında “Kadınlar Günü kutlanmasına gıcık oluyorum” ifadelerini kullandı. Ünlü sanatçı, kısa bir süre sonra yeni bir paylaşım yaparak ” Kadınlar Günü kutlamasının çıkış noktası olan kadınları, saygıyla anıyorum.” dedi ve Yıldız Tilbe, bu paylaşımının üzerinden çok geçmeden bir paylaşım daha yaptı. Ünlü sanatçı bu paylaşımında ise, “Kadınlara her gün kutlu olsun. Bir gün ne ki, yarısı bitti bile. Hayat kutlu olsun.” dedi.

Yildiz Tilbenin 8 Mart Kadinlar Gunu paylasimi
Yıldız Tilbe’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir