Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023

Kizla Konusulacak Konular 2022
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 için sizlere en yeni önerilerimizi sunuyoruz. Bir kızı etkilemenin en önemli yolu iyi bir sohbettir. Bunun için de hem akıcı konular bulmak hem de onun da ilgisini çeken konulardan sohbet etmek gerekir. Size sunacağımız öneriler sayesinde yeni tanıştığın kızla konuşulacak konular 2023 özelinde direkt olarak siz de bu konular üzerinden ilişkiyi başlatabilirsiniz.

Yeni tanıştığın kişi ile ne konuşulur?

Yeni tanıştığın kişi ile ne konuşursun? Aslında her iki taraf için de zor olan bu durum, birkaç ortak paydada olan konu sayesinde bir anda yerini rahatlığa bırakabilir. Bu sayede direkt olarak konuşulacak konuların da ardı arkası kesilmez. Son derece akışkan bir muhabbete dönüşür. Öncelikle ne konuşacağınızı düşünmeden önce onu biraz tanımaya çalışın.

Kizla Konusulacak Konular WHATSAPP
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 1

Onun ilgi alanları, onun hoşuna giden şeyler ne ise konuyu o yönde ilerlemek sohbetinin sıkıcı olmaması açısından önemlidir. Elbette bu sırada onun konuşmasına izin vermemeyi de ihmal etmeyin. Yani direkt olarak onu daha iyi anlamak için sunacağınız birkaç örnekten sonra sessiz kalıp onu da dinlemek önemlidir. sadece sizin bir şeyler anlattığınız bir sohbet hiç keyif verici olmayacaktır. Bunun için direkt olarak ikili bir diyalog olmasına özen göstermeniz son derece önemlidir.

Kızla Konuşulacak Konular

Konuşulacak konular neler? Kızla konuşulacak konular tam olarak ne? Aslında direkt olarak akla gelen ilk olarak gezmek olabilir. Hangi şehirleri gezdiniz, o nerelere gitmiş gibi kültürel bir sohbet başlatabilirsiniz. Duruma göre gezdiğiniz ülkeler varsa, bu ülkeler üzerinden de bir sohbet geliştirmek mantıklı olabilir.

Okul sohbeti… Eğer öğrenciyseniz, elbette konuşulacak en güzel konu üniversitedir. Farklı üniversitelerde olmanız büyük bir avantaj olacaktır. Direkt olarak o üniversiteler özelinde, hangi durumlar avantajlı neleri olumsuz gibi bunlardan bahsetmek önemlidir.

Kizla Sohbet Konulari 2022
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 2

İlgi alanlarınız arasında yüzmek, spor ya da farklı bir şey olabilir. Bu durumda direkt olarak o konuları konuşmak da büyük bir avantaj.  Direkt olarak siz de bu konular üzerinden kendinizi iyi hissedecek sohbetler açabilirsiniz.

İş hayatında olanlar için ise konu çoğu zaman iş olacaktır. Şikayet modundan çıkarak, iş hayatının daha çok sizin için tecrübe moduna girerseniz paylaşımlarınız karşı tarafın da hoşuna gidecektir. Bu noktada birbirinizi bulduğunuz ortak şeyleri de keşfetmek son derece anlamlı olacaktır.

Flort Ile Konusulacak Konular 2022
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 3

Sizin için farklı konuların gündeme gelmesi de önemli olduğundan, laf lafı açıyor modundan da çıkmamalısınız. Çünkü sohbetin aynı zamanda doğal akışında kalması da son derece önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak sohbetinizi şekillendirebilirsiniz.

Kızla Konuşulacak Konular Wp

Yeni Tanistigin Kizla Konusulacak Konular 2022
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 4

Gün içinde sürekli olarak mesajlaşmak, konuşmak artık konuşulacak ne kaldı gibi bir durumu getirebilir. Bu noktada sizi doğallığa davet ediyoruz. Sürekli olarak yapay konular açmaya çalışmak yerine, direkt olarak kızla konuşulacak konular wp tamamen sizin özel yaşantınız üzerinden olabilir.

Peki ne olacak? Aslında okulda olanlar için okuldaki ilginç olaylar anlatılmaya değerdir.  Sürekli okuldayım sıkılıyorum, okuldayım dersteyim demek yerine daha spesifik olaylar üzerinden mesaj atmanız karşı tarafın son derece hoşuna gidecektir. Bunun için mutlaka o konuları irdeleyerek sohbet etmeniz önemlidir.

İşte olanlar için de durum aynıdır. Yani işte olduğunuzu çalışıyor olduğunuzu şekillendirmeniz, direkt olarak daha spesifik olaylar üzerinden şekillendirmek üzerine olacaktır. Bu durumda direkt olarak siz de konuşulacak olan konuları daha iyi bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Kızla Sohbet Konuları

Ne konuşulur? Kızla sohbet konuları neler? Konuşmaya başlamadan önce ne konuşurum ne konuşurum diye düşündüğünüz her şey belki bir anda unuttuklarınız arasında olacak. Akışta kalmak bu noktada doğallık için önemli. Ancak ilk etapta sessizlik olmaması iiçin birkaç sorunun üzerine düşmeniz önemli.

Örneğin nerede okudun? İlk olarak hem sohbet açmak hem de biraz daha mesafeli olmak açısından önemlidir. Sessizliği bozmaya da idealdir. İlk olarak nerede okuduğunu sorduktan sonra direkt olarak hem o şehir hem de o üniversite üzerinden duydularınızı sohbete dönüştürmenin zamanı geldi.

Kizla Konusulacak Konular WP
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 5

Sohbet ederken çok fazla olumsuz olmamaya özen gösterin. Yani sürekli olarak olumsuz şeylere dikkat çekmek, sanki ona da küçümseme gibi gelebilir. Bunun önüne geçerek, tamamen daha gene konular üzerinden şekillenen bir sohbetin parçası olmak ideal olacaktır.

Nerelere gittiği… Gerek ülke içinde gerekse üülke dışında, daha global sohbetler etmek için akla gelen bir sorudur. Bunu değerlendirmeniz halinde, direkt olarak siz de bu konular üzerinden sohbetinizi şekillendirebilirsiniz.

Kizla Konusulacak Konular
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 6

İlgi alanları… Müzik, spor… Sen ne dinlersin…. Hangi uygulamadan müzik dinliyorsun gibi sorular da sohbet konuları arasında. Kızla sohbet konuları dendiğinde, kadınların da bu konuları konuşmaktan keyif alacağından emin olabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak direkt olarak keyifli bir sohbet için değerlendirebilirsiniz.

Flört İle Konuşulacak Konular

Yeni Tanistigin Kizla Konusulacak Konular
Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular 2023 7

Flört ederken hem karşı tarafı sıkmamak hem de güzel ve keyifli konular açmak önemli. Bunun için de flört ile konuşulacak konular önemli. Onu biraz daha yakından tanımaya başladığınız bir dönem olduğundan daha özel konuları konuşabilirsiniz. Ona her anlamda merak ettiğiniz soruları da yöneltmeniz de bir sakınca olmayacaktır.

Sevdiği şeyler, yapmaktan keyif aldığı eylemler derken… sizin de katacaklarınız ile sohbet bitmeyecek. Devam eden bu sohbetin sonunda hem onu tanımış olacaksınız hem de çok keyifli bir sohbet etmiş olacaksınız.

Daha güzel ve keyifli konular konuşmak, sohbeti değiştirmek hem o anın akıcılığı hem de karşı tarafla olan yakınlığınıza göre değişebilir. Yeni tanıştığın kızla konuşulacak konular 2022 özelinde, dilediğiniz gibi hareket ederek sohbetinize yön verebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. musa melik 2 ay önce

    yeni tanıştığınız kızla konuşacak konu bulamazsanız işiniz zor beyler

    Cevapla