Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

uzaktan Bir Erkegin Seni Sevdigini Nasil Anlarsin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Erkekten bir ölçüde gizlenerek, sadece onun bizi sevip sevmediğini anlamak son derece zor. Fakat bazı durumlar vardır ki birinin size olan ilgisini direkt olarak gözler önüne sermek mümkün olacaktır. Bunun için ilk olarak akla gelen elbette her durum ve koşulda erkeğin sizi merak etmesi. Sık sık neredesin, ne yapıyorsun diyen bir erkek, aklında hep siz olduğunuzun garantisi olduğundan sizi sevdiğini söyleyebiliriz. Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna farklı yanıtlarımız da var.

Uzaktan erkeğin sevdiğini anlamak;

Erkek, genel olarak sizinle zaman geçirmek isteyebilir. Direkt olarak birlikte bir şeyler yapalım demenin dışında, sizinle küçük zamanlar yaratmaya çalışıyor olabilir. Sevdiğini anlamanız için ise onun o an ki hareketlerine bakmanızı öneririz.

Sizinle çok ilgilenmenin dışında, sizin için endişelenmesi de bir örnek olabilir. Yani sizin ne yaptığınızın, iyi olup olmadığınızın merakı içinde olması da direkt olarak sevdiğini gösterir. Sevmek, sevme şekli her insanda farklı olabileceğinden genel olarak onun sevdiklerine nasıl davrandığına bakabilirsiniz. Ardından da elbette onlara davrandığı gibi size davranıyor olması sevgisinin de bir kanıtı olacaktır.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bir Erkegin Seni Sevdigini Nasil Anlarsin
Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? 1

Erkekler nasıl sever? Erkekler sevdiklerinde sevgisini nasıl gösterir? Aslında bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun farklı pek çok yanıtı var. Bunları göz önünde bulundurarak erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamanız mümkün olacak. Bir erkek için sevmek değer vermek demektir. Peki, sizin partneriniz değer verdiği kişiye nasıl davranır?

Seni sevip sevmediğini anlamak için iyi bir gözlemi olmak gerekebilir. Erkeklerin seviyormuş gibi yapıyor tutumunu aşmak için genel bir bakışa sahip olmak önemlidir. Bu da genelde erkeklerde farklı davrandığını hissettiğinizde gerçeğe dönüşür. Gerçek bir sevgi, sizi onun hayatındaki herkesten özel kılar.

Sizi seven biri sizinle zaman geçirmek ister. Gün içinde mutlaka sizi hatırlar. Sizinle zaman geçirmek istemesi, sizinle film izlemek – sinemaya gitmek gibi eylemlerin dışında da olabilir. Yani sizinle sadece bir yemek yemek, sadece sohbet etmek gibi de olabilir. Bunlar o sevginin gerçekliğini daha da su yüzüne çıkarır.

Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun yanıtına aslında verilebilecek pek çok yanıt var. Çünkü tüm sevgi ve aşk farklı eylemlerin etrafında şekillenebilir. Yani size özel olan sevgi de farklı bir sevgi olabilir. Değişik daha farklı yansıtılabilir.

Bir İnsanın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Sevgi, çok farklı yansıtılabilir. Herkes için de davranış biçimi farklıdır. Bir insanın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun yanıtı aslında herkesin kendi sevdiğinde ki davranış biçimine göre değişir. Yani iz birine sevginizi temasla gösteriyorsanız, karşı tarafın da sevgisinden emin olmanız onun size çokça temas etmesi ile olacaktır.

Birinin sevgisini sürekli olarak söyleyerek ifade etmesi, cümleler kurarak açıklaması da aynı zamanda sevgisini sürekli olarak anlatarak kanıtlamasını isteyerek inanacaktır. Bu tamamen kişinin sevgiye nasıl inandığı ile alakalı bir durumdur.

Bir çiftin birbirinin sevgisinden emin olması için mutlaka sevme ve sevgiye inanma şekillerinin de aynı olması gerekir. Bu sayede direkt olarak birbirini ikna etmesi çabası dahi olmadan, sevgiye inanarak bir ilişkinin yürümesi söz konusu olacaktır. Sevgi, tamamen iki insanın da inandığı duygu durumdan ibarettir.

Birini Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bir Insanin Seni Sevdigini Nasil Anlarsin
Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? 2

Peki, birini seni sevdiğini nasıl anlarsın? Sevgiye inanmak tamamen onun sevgisini kabul etmek davranışlarının ona göre şekillenmesi ile olacak. Bunun için de genel olarak bakıldığında sevginin değeri, sizin ona davranışlarınızla ölçülecek. Aynı şekilde onun da davranışları sevgisi ölçüsünde şekillenecek.

Seven insan kıskanır gibi saça düşüncelere girmeden, direkt olarak onun sevgisini davranışlarının güzelliğinde ölçmelisiniz. Çünkü sevginin saf hali, sevginin en temiz hali onun size verdiği değerdir. Size olan ilgisi ve verdiği değer, direkt olarak onun sevgisinin kanıtıdır.

Anlamak için bazen de çok fazla bir şeye dikkat etmek gerekmez. Hissetmek yeterlidir. Siz onun size olan sevgisini hissedersiniz. Hem ona olan inancın olması hem de ona dokunmak… Sevginin varlığının o an belki de en önemli kanıtıdır. Sizin için sevgi onun varlığından, onun yanınızda oluşundan ibarettir. Bu duygu yükü sevgiyi de garanti edecektir.

Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bir erkeğin seni sevdiğini almak çok kolaydır. Sevmeyen erkek her zaman gitmeye meyillidir. Sizden uzaklaşır. Sizinle ilgili konuları çok fazla önemsemez. Tamamen kendine bir dünya kurarak orada yaşar. Böyle olduğunda erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın yanıtı da verilmiş olur. Bu kadar uzaklaşmak isteyen birinin de sizi sevme ihtimali yok denecek kadar azdır.

Erkeğin sevgisini göstermesi, çoğu zaman sizin için yoğun duygular olabilir. Ona olan sevginin göstergesi, onun sizi iyi hissettirmesi ile olacak. Hal böyle olunca, siz zaten sizi seven birinin yanında iyi hissedeceksiniz. Bu şüphelere girmemiş olmak da aslında sevdiğinden emin olmanızın bir kanıtıdır.

Seven erkek;

Hem sabreder hem de sevgisini gösterir. Kolay kolay bir zorluğun önüne geçmez. Göğüs germek konusunda her zaman bir yol arkadaşı olduğunu bilir. Kadının destek olan tavrını da bir mecburiyet olarak değil, bir güzellik olarak görür.

Kadınların erkeklerine destek olan tarafını da her zaman gören ve unutmayan bir erkek sevgisini bu şekilde de kanıtlamış olur. Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun en güzel yanıtı da budur. Aslında erkek ne kadar uzak olursa olsun sizin bir parçanız olmayı başarmıştır. Seviyordur ve her fırsatta gösteriyordur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir