Umursamaz Erkeği Aşık Etmek

Umursamaz Erkegi Asik Etmek 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Erkekler ilişki konusunda kadınlara oranla daha az anlaşılır canlılardır. Umursamaz erkeği aşık etmek aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Yapılan araştırmalara göre kadınların neyi isteyip istemediklerini erkeklere oranla daha net bir şekilde söyledikleri ortaya konulmuştur. Bunun birçok farklı sebebi mevcuttur. Fakat erkeklerin genelinde geri planda durmak kişiyi daha istenilebilir bir hale getiriyormuşçasına bir izlenim verir. Bu durum birçok kadın için farklı şekilde sonuçlanabilir. Kimi kadın kendini geri çeken erkekler ilgisini çekse de kimi kadın bu durumdan hoşlanmayabilir. Kendini geri çeken erkekler genellikle umursamaz olarak nitelendirilir. Bu tip erkekler doğru aşık etme taktikleri uygulandığı sürece ilişkiye bağlanılabilir. Yalnızca dikkat edilmesi gereken belirli başlı hususlar ve etkilenen kadının bu erkeğe yapması gereken davranışlar mevcuttur. Umursamaz erkeği aşık etmek aslında kolaydır.

Aşık Etme Taktikleri

Umursamaz Erkegi Asik Etmek 3
Aşık Etme Taktikleri

 Bir erkeğin karşısındaki kadını umursamaması doğası gereği ona aykırı bir davranıştır. Çünkü kadınlar erkeklerin her zaman dikkatlerini çeken canlılardır. Umursamazlık erkeklerin doğasına aykırı olduğundan bu duygunun arkasında yatan bazı sebepler olabilir. 

Birinci Adım:  

Bir erkek eğer sizi umursamıyorsa öncelikle neden umursamadığını ve umursamama sebebinin altında yatan şeyi bulmanız gerekir. Bir erkek eğer sizi umursamıyorsa iki sebebi vardır. İşte o sebepler:

  • Henüz o erkeğin dikkatini çekememişsinizdir. Sizden etkilenmemiş olabilir. Belki bir hareketiniz ona yanlış anlamasına sebebiyet vermiştir ya da sizi hiç tanımıyor ve hiç görmemesine rağmen siz ondan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu durum birden çok şekilde anlatılabilir. Doğru taktikler uygulandığında dikkatini çekebilirsiniz. Umursamaz erkeği aşık etmek için en güçlü yanınızı kulanabilirsiniz.
  • Bir erkek eğer ki sizi umursamıyorsa Bunu bilerek yapıyor olabilir. Şunu unutmamak gerekir ki naz yapmak yalnızca kadınlara özgü bir durum değildir. Erkeklerde kimi zaman karşısındaki kadının ona olan ilgisini net bir şekilde görmek istiyorsa umursamaz bir şekilde davranabilir.

İkinci Adım:

Eğer bir erkek sizi umursamıyorsa kafasında kurduğu şeyin aksini ona göstermeniz gerekmektedir. 

  • Sizi bir ortamda gördü ve istemediği bir hareket mi yaptınız?
  • Çevresindeki arkadaşları sizin hakkında yalan yanlış şeyler mi söyledi?
  • İlginizi aşırı çekmesine rağmen ondan en ufak ilgi göremiyor musunuz?
  • Sizi bulunduğunuz ortamlarda yok mu sayıyor? Bu ve bunun gibi birçok problem olabilir. Bu noktada ona aksini ispatlamalısınız. 

 Umursamaz erkeği aşık etmek için size karşı olan ön yargısını yıkmalısınız. Bu Ön yargı yıkılmadığı sürece onu etkileme süreniz uzayabilir. Bir ortamda onunla baş başa kaldığınız zaman nazik bir şekilde onunla sohbet etmek onun önyargılarını kıracaktır. Aynı zamanda eğer ki iş ortamı gibi ortamlarda onu uzun bir süre gözlemlemek size oldukça fayda sağlayacaktır. Zamanla onun nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını anladıktan sonra hoşlandığı şeyleri onun önünde yaparsanız pozitif puanlar alabilirsiniz.

Üçüncü Adım: 

Erkeği aşık etmenin yolları arasında kişisel bakım da oldukça önemlidir. Kadınlar her haliyle güzel ve zarif olsalar da ekstra özenmek karşınızdaki insanın sizi daha hızlı fark etmesine yol açabilir. Bu noktada çok yoğun makyajlar yapmak ya da tarzınızın dışına çıkmak olarak düşünmeyin. İnsanların koku hafızası hiçbir zaman eskimez. Bu yüzden bir erkeğin yanından geçerken sizin kokunuzu alması direkt olarak etkilenmesine ve sizi fark etmesine yol açacaktır. Bu yüzden bu süreçte mutlaka parfüm kullanmaktan kaçınmayın. 

Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Umursamaz Erkegi Asik Etmek 5
Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Umursamaz erkeği aşık etmek için onun dikkatini çekmek oldukça etkili bir yöntemdir. Onunla bulunduğunuz ortamlarda ona bakış atabilirsiniz. Bir erkeğe bakarken başınızı hafif sağa yatırıp şirin bir gülümseme atarsanız onun dikkatini çekebilirsiniz. Gülümsemenizin anlık olmasına ve uzun süre olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü karşınızdaki erkek bunun gerçek mi yoksa anlık bir refleks mi olduğunu düşünmeli ve sizi merak etmelidir.

 Bir süre hoşlandığınız erkeği gözlemleyin. Örneğin gün içerisinde çok sık kahve mi içiyor? O zaman öyle molasında ona ve kendinize bir kahve ikramında bulunabilirsiniz. Ya da en sevdiği renk yeşil mi? O zaman da yeşil elbiseler ya da kombinler yaparak dikkatini çekebilirsiniz. 

Nasıl Aşık Edilir?

Umursamaz Erkegi Asik Etmek 2
Nasıl Aşık Edilir?

Umursamaz bir erkek nasıl aşık edilir diyorsanız ona merak hissini yaşatmalısınız. Karşınızdaki erkek sizi merak ederse size karşı olan ilgisi artacaktır. Sizin hayatınıza dair çok fazla bilgi sahibi olmamalıdır. Her zaman aranızdaki mesafenin en azından ilişkiye dönene kadar olması gerektiğini unutmayın. Örneğin iş yerinde hoşlandığınız bir erkek işe gelmediğiniz gün size neden gelmediğinizi sorduğunda siz de onun gibi umursamaz davranın. Yalnızca işim vardı demek yeterli olacaktır. Unutmayın gizemli kadınlar her zaman daha çok ilgi çeker.

 Umursamaz erkekler kimi zaman yanlış hamlelerde bulunabilir. Yukarıda yazılan tüm maddeleri yerine getirdiğiniz takdirde umursamaz erkeğin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Fakat bu hamleleri çok sık ve abartı şeklinde yaptığınız takdirde karşınızdaki erkek sizi avucunun içinde görebilir. Bu durum kesinlikle ama kesinlikle yapılmaması gereken bir durumdur. Çünkü bir erkek sizi avucunun içerisinde görürse size olan ilgisi azalacaktır. Bu yüzden onun dikkatini çekmeyi başarırken aynı zamanda seviyeli şekilde tutmaya çalıştığınızdan emin olun.

Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Umursamaz Erkegi Asik Etmek 4
Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları

 Bir erkeği aşık etmenin yolları arasında onun dikkatini çekmek en başta gelen tekniklerden bir tanesidir. Erkeğin zamanla size güvenebileceğini göstermek önemlidir. Çünkü erkekler dürüstlüğe oldukça önem verir. Her hareketinizle bile ona heyecanı tattırmalısınız. Umursamaz bir erkeğin dikkatini çekmenin bir diğer yolu onu heyecanlandırmak ve kendini özel hissettirmek olacaktır. Kendini özel hisseden bir erkek umursamaz olmaktan çıkacak ve ilgiye açık, size karşı olumlu yönde bakan birine dönüşecektir. Eğer ki bir erkeği kendinize kalıcı bir şekilde aşık etmek istiyorsanız bu adımların yavaş ve derinden olması gerektiğini unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir