Serenay Sarıkaya, Mert Ramazan Demir’i savundu

Serenay Sarikaya Mert Ramazan Demiri savundu 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Serenay Sarıkaya, “Şahmaran” dizisinin galasında muhabirlerin rol arkadaşı Mert Ramazan Demir’e Afra Saraçoğlu’yla ilgili soru sorduğunu duyar duymaz araya girdi.

Serenay Sarikaya Mert Ramazan Demiri savundu

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir‘in yer aldığı Şahmaran dizisinin dün akşam galası yapıldı. Muhabirlerin sorularını cevaplamak için kamera karşısına geçen oyuncular, Mert Ramazan Demir’e Afra Saraçoğlu‘nun sorulması üzerine Serenay Sarıkaya olaya müdahil oldu ve Demir’i muhabirlerden kaçırdı.

Serenay Sarikaya Mert Ramazan Demiri savundu 1

Serenay Sarıkaya: Mert’i sana yedirmeyeceğim

Son zamanlarda Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Afra Saraçoğlu ile anılan Mert Ramazan Demir’e dün akşam gerçekleşen Şahmaran’ın galasında muhabirler Afra Saraçoğlu ile ilgili sordu. Demir, soruya “Yalan haber, arkadaşız. Bunu bin kere söyledik” diye cevap verirken güzel oyuncu Serenay Sarıkaya araya girdi. Sarıkaya, “Gelip kötü bir soru soracağı belliydi. Mert’i sana yedirmeyeceğim” diyerek Demir’in koluna girdi ve muhabirlerden uzaklaştırmaya çalıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Adım Farah dizisine Şahmaran'ın Arun'u dahil oldu | Gizli Magazin 2 ay önce

    […] Ocak’ta Netflix’te yayınlanan Şahmaran dizisinin merak uyandıran karakteri Arun, Adım Farah dizisinin kadrosuna dahil oldu. Gizemli bir […]

    Cevapla
  2. Mahir Günşiray'dan Netflix'e 'Şahmaran' eleştirisi geldi | Gizli Magazin 2 ay önce

    […] Şahmaran dizisinde Ural karakterine hayat veren Mahir Günşiray, dizinin tanıtımına tepki gösterdi. Netflix’in başrollerinde yer alan Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir‘in yer aldığı Şahmaran’ı yalnızca bu üç oyuncu üzerinden tanıtması üzerine dizinin Ural’ından tepki geldi. […]

    Cevapla