İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Yaşam

Priv Ne Demek? 2022

Priv Ne Demek? 2022
+ -

Priv ne demek? Popülerliği giderek artan sosyal medya araçlarının vazgeçilmez parçasıdır! Detayları internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Priv Ne Demek 2
Priv Ne Demek? 2022 5

Priv ne demek? Günümüzde sosyal medya kullanımı günden güne artış göstermektedir. Artık tüm gençlerin hatta yetişkin kesimin sosyal medya hesabı kullandığını görebilirsiniz. Bahsi geçen kelime ise genellikle genç sosyal medya kullanıcılarının kullandığı kelimedir. Kullanılan kelime dilimize İngilizce “Private” sözcüğünün kısaltmasından geçmektedir. Kelimenin anlamı ise şu şekildedir: Has, özel, yalnız, mahrem, kişisel, halka kapalı. Kullanılan hesaplarda bu sözcüğün geçmesi ise yalnızca arkadaş çevresine özel hesap olarak bilinmektedir. Genellikle Instagram kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Kişi kendi hesabının yanı sıra “Priv hesap” oluşturarak sadece yakın çevresini eklemektedir. Yalnızca birinci derece arkadaşların eklendiği bu hesapta daha saçma paylaşımlar görülebilir. Normalde popüler paylaşımlar yapılan hesabın aksine daha çok saçmalıklar, eğlenceli videolar ve fotoğraflar paylaşılabilir.

Yazılı olmayan hesap kuralı ise o hesap size takip isteği göndermediği sürece takip isteği atmamanız yönündedir. Kişi sadece kendisi istek göndererek yakın çevresini oluşturur.

Priv Hesap Nedir?

Instagram’da artık yaygın olarak kullanılmaya başlayan kelime hakkında bilgi vermek istiyoruz. Yazımızın devamında detayları öğrenebilirsiniz!

Priv Ne Demek 3
Priv Ne Demek? 2022 6

Priv hesap nedir? Instagram günümüzde özellikle gençlerin en çok kullandığı sosyal medya aracı olarak bilinmektedir. Birçok yaştan kesim Instagram kullanmaktadır. Fakat gençlerin hem daha aktif olması hem de eğlence arayışları onları başka yöntemlere itmiştir. İtilen yöntemlerden birisi de bahsettiğimiz hesap muhabbetidir. Bu hesapta kişiler istediği fotoğrafları, videoları ve hikayeleri paylaşmaktadır. Açtıkları canlı yayınlar ile yakın çevresiyle eğlenmektir. Yapılan paylaşımlar normal hesaplara oranla daha saçma olmaktadır. Güzellik kaygısı gütmeden yapılan paylaşımlarda asıl amaç kesinlikle eğlencedir. Eğer sizde böyle bir hesap açarak yakın çevrenizle eğlenmek istiyorsanız, yeni hesap oluşturmanız gerekecektir. 

Açılan hesapların kullanıcı adları oldukça etkili olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı da büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Günümüzde neredeyse liseli tüm genç kızların böyle bir hesabı bulunuyor.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Zayıflama Hapı – Nedir? İsimleri 2022

Priv Hesap İsimleri

Kullanıcı adı seçmek her zaman zorlu bir iş mi oldu? Sitemizden en havalı, güzel, şekilli, ortak priv hesap isimleri öğrenebilirsiniz.

Priv Ne Demek 4
Priv Ne Demek? 2022 7

Instagram kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören bu hesaplar, oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Yaygın olarak kullanılmasının asıl sebebi eğlenceli vakit geçirmektir. Fakat kullanılan hesaplarda güzel, havalı, şekilli hatta ortak hesap isimleri de dikkat çekici olmuştur. Bundan dolayı hesap ismini ne koyacağım diye düşünen oldukça fazla kişi vardır. Sizlere bu başlık altında koyabileceğiniz hesap isimler hakkında bilgilendirme yapmak istedik. Burada yer alan liste tamamen organik ürettiğimiz, kullanılabilecek hesap isimleridir. Priv hesap isimleri:

 1. bengbeng
 2. bilgidemeti
 3. bozukplak
 4. esenruzgar
 5. kirikkalp
 6. komutanlogar
 7. bosvergitsin
 8. denizmanzarasi
 9. prilendin
 10. bupribenim
 11. siyahgul
 12. monaroza
 13. manolprv
 14. prvati242
 15. nanayavrum

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Motto Ne Demek?

Instagram Priv Hesap

Instagram’da oldukça fazla karşımıza çıkan hesaplar, günden güne artış yakalamaya devam ediyor. Başka platformlarda kullanımı çok nadir görülmesine karşın, Instagram’da oldukça yaygındır.

Instagram priv hesap adı altında birçok hesap karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizde böyle bir hesap açmak istiyorsanız yukarıda yer alan başlıktaki hesap isimlerine göz atabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz hesap isimlerini beğenmediyseniz size özgü bir nick kullanabilirsiniz. Örnek olarak ismi bengü olan birisinin “bengbeng” şeklinde priv açması güzel görünecektir. Çünkü buradaki asıl amaçlardan bir tanesi de eğlenceli kullanıcı adı seçimi yapmaktır.

Size ve çevrenize eğlenceli zamanlar sunması adına, hesaplarınızda güzel gülüşler dileriz. Gizli Magazin internet sitesindeki diğer içeriklere göz atmayı unutmayın…

Yorum Yap