Postegro Benzeri Siteler

Postegro Benzeri Siteler 4
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte sosyal ağların ve sosyal medyanın kullanımı da git gide artmıştır.  Eğer sizlerde instagram veya facebook gibi uygulamaları kullanıyorsanız ve burada oldukça aktifseniz gizli hesaplar konusunda da az çok bilginiz var demektir. Bu içeriğimizde sizler için gizli hesaplara bakma, fotoğraflarını inceleme gibi uygulamalar ve sitelerden bahsedeceğiz. Eğer takip etmek istediğiniz kişinin profili herkese gizliyse ve siz de onun fotoğraflarına takip etmeden gizliden bakmak istiyorsanız bunun için postegro uygulaması kullanılmaktaydı fakat bu uygulama kaldırıldıktan sonra yerine postegro benzeri siteler ve uygulamalar gelmiştir. Eğer sizlerde stalk yapmayı seviyor ve favorileriniz olan kişilerin gizli hesaplarına erişmek istiyorsanız postegro benzeri uygulamalar ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Popüler sosyal medya ağlarından biri olan instagram da biri sizi takip etti diyelim. Geri takip isteği göndereceksiniz fakat karşınızdaki kişinin profili herkese kapalı ve kim olduğunu bilmiyorsunuz. Bu noktada devreye kurtarıcınız olan postegro benzeri uygulamalar ve siteler geliyor. Bu uygulamalar ve siteler sayesinde karşınızdaki kişiyi takip etmeden uygulamaya girerek kişinin instagram profilini kopyalayarak fotoğraf ve video paylaşımlarını görebiliyorsunuz. Üstelik bu işlemi tamamen karşıdaki kişinin haberi olmadan gizli bir şekilde yapıyorsunuz. Karşıdaki kişiye bildirim gitmeden onun profilini inceleyebilir ve paylaşımlarını görebilirsiniz. Aynı zamanda paylaşılan stroylere de bakabilirsiniz.

Postegro Benzeri Uygulamalar

Postegro Benzeri Siteler 2
Postegro Benzeri Siteler 1

Kullanıcıların en çok tercih ettiği ve kolaylıkla kullandığı postegro benzeri uygulamalar aşağıdaki gibidir;

 • Pingru: Bu uygulama gizli olan bir hesabı takip etme ve stalklama için oldukça fazla kullanılan ve tercih edilen bir uygulamadır. Postegro uygulamasından sonra ilk yerini alan uygulama olmuştur. Postegro uygulaması kadar geniş bir yelpazeye sahip olmasa da yine de gizli bir hesabın fotoğraflarını görebilir ve paylaşımlarından haberdar olabilirsiniz.
 • Secretle: Yine postegro uygulamasından sonra en çok kullanılan gizli hesap uygulamalarından bir tanesi olan secretle, karşınızdaki gizli hesap hakkında bilgi elde edebiliyorsunuz. Secrtele bir uygulama olmayıp postegro benzeri siteler arasında yerini alır. Fakat bu sitede veri tabanı az kullanıcıya sahip olduğu için fazla hesap hakkında bilgi elde etmek oldukça zorlaşmaktadır.
 • WebNunu: Bu uygulamanın postegro kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi postegro uygulamasına çok benzemesidir. Kullanıcılar bu uygulamanın postegroya çok benzemesinden dolayı sıklıkla kullanmaktadır.
 • Whozi: Yine postegro uygulaması kadar çok fazla tercih edilen başka bir uygulama daha whozi uygulamasıdır. Bu uygulamanın trend olmasının nedeni ise Google Play Store’dan kolay bir şekilde indirilerek kullanılmasıdır.

Postegro Gibi Uygulamalar

Postegro Benzeri Siteler 1
Postegro Benzeri Siteler 2

Birçok kişi postegro gibi uygulamalar arayışına girmektedir. Karşısındaki kişiyi takip etmeden de gizli profilin paylaşmış olduğu fotoğrafları ve videoları görmek ister. Bunu da ancak postegro gibi uygulamalar sayesinde gerçekleştirebilir. Postegro uygulaması da kaldırıldıktan sonra insanlar bu uygulamaya benzer uygulama arayışına girmiştir. Bizler de sizler için postegro benzeri uygulamalardan bahsedeceğiz. Bilindiği gibi postegro uygulaması profili gizli olan bir kişinin profiline bakmaya yarayan fotoğraf ve videolarını görmeye yarayan bir uygulamadır. Üstelik bunu baktığınız kişinin haberi olmadan yapıyorsunuz. Bu uygulama sayesinde pek çok insan takip etmek istemediği fakat karşıdaki kişinin fotoğraf ve videolarını merak ettiği için postegro uygulamasını kullanıyordu. Buna benzer uygulamalardan bahsedecek olursak örneğin; revelio uygulaması ile özel instagram hesaplarını görüntüleyebilir ve hesabın içeriğini görebilirsiniz ve bunu yaparken de herhangi bir instagram hesabı bağlanmanıza gerek yoktur. Yalnızca kullanıcı adınızı girerek özel hesaplarını görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanırken endişelenmenize gerek yoktur. Karşıdaki kişi sizin onun fotoğraflarınıza ve videolarınıza baktığından haberi bile olmayacaktır. Yani gizlilik ön plandadır. Bunun için en güvenilir ve en kolay yol revelıo uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde baktığınız instagram kullanıcılarının fotoğraflarını tam boy görüntüleyebilir ve telefonunuzda inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamanın keşfedeceğiniz daha pek çok özelliği vardır. Yine başka bir uygulama ise zıprofıle uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde de karşınızdaki kişinin profilini gizliden kontrol edebilir ve ne tür paylaşımlar yaptığını görüntüleyebilirsiniz.

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Benzeri Siteler 3
Postegro Benzeri Siteler 3

Postegro, instagram kullanıcılarına kapalı olan gizli hesaba ulaşmasını sağlayan bir uygulamadır. Fakat son zamanlarda postegro web sitesine günümüzde ulaşılamıyor. Android için bunun uygulaması görünse de kapalı olan instagram profillerine erişemediklerini söylüyorlar. Hatta uygulama için satın alma işlemini gerçekleştirseler bile bu hizmete ulaşamadıklarını dile getiriyorlar. Bundan dolayı kullanıcılar da postegro benzeri uygulama arayışına girmişlerdir. Şunu belirtmek gerekir ki Google play ya da App Store’da bu hizmetten yararlanabileceğiniz bir uygulama bulunmamaktadır. Fakat android kullanıcıları postegro yerine gelen uygulama alternatifleri sayesinde buna ulaşabilirler. Bundan dolayı belirtmemiz de fayda var ki sizlere önereceğimiz uygulamalar yalnızca android kullanıcıları için geçerlidir. Postegro yerine gelen uygulamalar aşağıdaki gibidir:

 • Ghostegro: Bu uygulama belirttiğimiz gibi yalnızca android kullanıcılarının görüntüleyebileceği bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde başkalarının intagram hesaplarını gizli bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraf ve videolarını da indirebilirsiniz.
 • Pingru: Yine postegro yerine geçen bir başka uygulamadır. Bu uygulama sayesinde de karşı taraftaki gizil hesabın profiline girebilir paylaşım yaptığı fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Yine bu uygulama da fotoğraf ve videoları indirmenize yardımcı olacaktır.
 • Privateinsta: Bu uygulama da kendi instagram hesabınızı kullanmadan başkalarının gizli olan instagram hesabına erişmenizi sağlayacak olan bir uygulamadır. İnstagram hesabınıza giriş yapmadan da karşı taraftaki gizli hesabın fotoğraf ve videolarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanırken de kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan giriş sağlayabilirsiniz. SSL sertifikasına sahip olduğu için de oldukça güvenilir bir sitedir.

Lili Benzeri Uygulamalar

Son zamanlarda sosyal medya ağları geliştikçe bu alanda da hizmet veren uygulamalar oldukça artmıştır.  Bundan dolayı da 2021 senesinde postegro benzeri uygulamalar kullanıcılar tarafından araştırılmıştır. Bu uygulamalar birbirinden farklı olsalar bile gizli hesapların profiline bakma da tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Lili Benzeri Uygulamalar;

 • Social ghost
 • Profile+
 • Find My Stalker
 • StoryLab
 • Analayz For Instagram
 • Anonymous Story Viewer

Bu uygulamalardan bazıları market üzerinden indirilebiliyorken bazıları ise APK dosyalarını bulup indirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda yukarıda bahsetmiş olduğumuz uygulamalar yalnızca Android için özel uygulamalardır. Bu hesapları kullanırken öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekir ve ardından sahte hesap ile kullanıcı adı ve şifre oluşturmalısınız. Şifrenizi oluşturduktan sonra ise uygulamaya giriş sağlamış olacaksınız. Giriş sağladıktan sonra da sizden birer güvenlik kodu istenecektir. Güvenlik kodunu da girdikten sonra uygulamaya giriş sağlayabilirsiniz. Giriş sağladıktan sonra da hesabı gizli olan ve görmek istediğiniz kişilerin kullanıcı adını yazarak paylaşım yaptığı fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir ve tam ekran boyutuna getirebilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz uygulamalar gizlilik ilkesi içerdiği için hiçbir düşünceniz oluşmasın. Fotoğrafına baktığınız kişinin bundan haberi olmayacaktır. Sizler de dilediğiniz gibi karşı tarafın ne paylaştığını hangi fotoğrafları yüklediğini ve nasıl bir story koyduğunu görüntüleyebileceksiniz. Yani merak ettiğiniz her şeyi gizliden yapabileceksiniz. Postegro benzeri uygulamalar ile hesabı gizli olan kişinin profiline ulaşabilir ve hangi paylaşımlar yaptığını görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bunu gizli bir şekilde yapmış olacaksınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir