Oğuzhan Şener Kimdir?

Veda Mektubu Hakan Kimdir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Oyuncu

Not Today filmi ve Veda Mektubu dizisinde karşımıza çıkan Oğuzhan Şener 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. 01.01.1994 tarihinde doğan Oğuzhan Şener oğlak burcudur. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamışıtır.
Çocukluk hayali bir oyuncu olmaktı. Hayali için ilk adımı Craft Oyunculuk Atölyesi’ne kayıt olarak attı.
Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan genç oyuncu 2019 yılında Clear şampuan reklamıyla televizyonlarda ilk kez karşımıza çıktı. 2021 yılında tekrar kameraların karşısına geçen yetenekli oyuncu bu sefer bir araba markasının reklam filminde oynadı.

Profesyonel olarak mankenlik de yapan Oğuzhan Şener Not Today filminde başrol olarak Ali karakterini canlandırmıştır. Veda Mektubu dizisinde ise Hakan karakterine hayat vermiştir.

Oğuzhan Şener Veda Mektubu dizisi

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın Oturduğu senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Oğuzhan Şener dizide Beste’nin eşi olarak karşımıza çıkmıştır. Dizide Hakan karakterini canlandıran Oğuzhan Şener yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Veda mektubu dizisinde genç oyuncumuz Rabia Soytürk, Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırımlar, Selim Bayraktar, Hazar Motan, Emre Kıvılcım, Kerem Alp Kabul, Nazlıcan Demir, Ümmü Putgül, Hakan Karsak, Deniz Altan, Elif Çakman, Hande Eleman, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Ahmet Kaynak, Elena Viunova gibi başarılı isimlerle aynı sahneyi paylaşmaktadır.

Oğuzhan Şener’in İlişkisi Var Mı?

Henüz bekar olan Oğuzhan Şener özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmıyor. Sektörde yeni olan genç oyuncunun ilişki hayatı ise basına yansımamıştır.

Oğuzhan Şener’in Hobileri Neler?

Müzikten vazgeçemeyen yetenekli oyuncunun boş zamanlarında gitar çalmaktan fazlasıyla keyif aldığı bilinmektedir. Aynı zamanda at binmeyi de çok sevmektedir. En az gitar çalmayı ve ata binmeyi sevdiği kadar spor yapmayı da çok seven oyuncumuz zamanının birçoğunu spor salonunda geçirmektedir. Extreme sporlarla da yakından ilgilenen genç yetenek kış sezonunda ise kayak sporuna ayrı ilgi gösteriyor.

Oğuzhan Şener’in Boyu ve Kilosu Kaç?

Düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncunun boyu ve kilosuyla ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Kaynak: www.tozlumikrofon.com/oguzhan-sener-kimdir-nereli-ve-kac-yasinda-boyu-dizileri/E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir