Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan barışma iddiasına yanıtı gecikmedi

Murat Dalkilic ve Merve Bolugurun barisma iddiasina yanit gecikmedi 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan barışma iddiasına magazin gündemine bomba gibi düştü. Dalkılıç ve Boluğur barışma iddialarını hızla yalanladı.

Son dönemlerde özel hayatlarıyla sık sık gündeme gelen Murat Dalkılıç Ve Merve Boluğur, bu kez de barışma iddiasıyla gündeme geldiler. Geçtiğimiz gün Murat Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur’un evinin bulunduğu sokakta görülmesiyle ikilinin barıştığı iddia edildi. Ancak Dalkılıç ve Boluğur cephesinden cevap geckmedi.

Merve Bolugur ve Murat Dalkilicin Hikayesi
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan barışma iddiasına yanıtı gecikmedi

“SOKAĞIMDA BAŞKA KUMRAL VAR”

Merve Boluğur‘dan da olaya ilişkin cevap gecikmedi. Boluğur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Benim sokağımda başka kumral var” dedi. Yaptığı paylaşımla barışma iddialarını yalanlayan Boluğur’un ise kimi kastettiği merak konusu oldu.

Murat Dalkilic ve Merve Bolugurun barisma iddiasina yanit gecikmedi
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan barışma iddiasına yanıtı gecikmedi

MURAT DALKILIÇ ÇIKAN BARIŞMA HABERLERİNİ TİYE ALDI

Murat Dalkılıç, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından haberleri tiye aldığı bir paylaşım yaptı. Dalkılıç, barışma iddialarının olduğu bir habere verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı; “Nasıl yani? Ama böyle yarım anlatıyorsunuz siz de hevesimiz kursağımızda kalıyor, anlatın şunu bir adam akıllı”

MURAT DALKILIC CIKAN BARISMA HABERLERINI TIYE ALDI
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’dan barışma iddiasına yanıtı gecikmedi

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın Hikayesi

Uzun süre birliktelik yaşayan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, 2015 yılında gösterişli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Ünlü çift, 2017 yılında ise boşanacakları haberleriyle gündeme gelmeye başlamıştı. O dönemde ayrı ayrı dışarıya çıkmaya başlayan ikilinin boşanma iddiaları gündemden düşürmüyordu. Haklarında çıkan boşanma iddialarını sürekli yalanlayan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, bir süre sonra boşanma iddialarını kabul ederek evliliklerinin bitme noktasına geldiğini duyurdu. Dalkılıç, bu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Murat Dalkilic ve Merve Bolugurun barisma iddiasina yanit gecikmedi 1
Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın Hikayesi

Boşanmalarının ardından ikili arasında sular durulmadı. Belli bir süre sosyal medya hesaplarından birbirlerine göndermeler yapan ikilinin boşanma sebebi olarak Murat Dalkılıç’ın Merve Boluğur ile kavga etmeleri olarak gösterildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir