Manifest Kodları

Manifest Kodlari 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnternet ortamında son dönemlerde sıkça karşılaşılan manifest kodları, istediklerinizi elde etmek için kullanacağınız özel sayılardır. Evrendeki her şeyin enerji olduğu prensibinden hareket edilerek geliştirilen bu sayılar, aynı zamanda evrenin hile kodları olarak da isimlendirilir.

Instagram ve Tiktok başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunda karşımıza çıkan bu kodları sizler için araştırdık. Manifest kodları ile merak ettiğiniz detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Manifestin Kodları

Manifest Kodları Günah Mı?

Manifest kodları, istekleri evrene göndermek için kullanılan bir yöntemdir. Burada, insanlar isteklerinin evren tarafından karşılanacağına inanmaktadır. Kodlar üzerinden evrene gönderilen istekler sonrasında evrene teşekkür edilmekte ve şükranlar sunulmaktadır.

Manifest Kodlari 4
Manifest Kodları

İlk bakışta masum gibi görünen bu yöntemin uygulanmasında ve sonraki süreçlerinde İslamiyet’e uygun olmayan durumlar vardır. Bilindiği gibi İslamiyet’te her şey Allah’tan istenir ve şükür sadece ona yapılır. Farklı birinden istemek, en büyük günahlardan biridir ve şirk olarak kabul edilir. Öyle ki, kişinin dinden çıkmasına dahi neden olabilir.

Bu kodların günah olup olmadığı konusunda fetva verecek birinden görüş istemek daha doğru olacaktır. Konuyu detaylı olarak anlattıktan sonra dine uygun olup olmadığı sorulmalıdır.

Manifest Kodları Ne Demek?

Manifest Kodlari 5
Manifest Kodları Ne Demek?

Grabovoi sayıları olarak da bilinen manifest kodları; para, aşk, başarı, kariyer gibi kişisel isteklerinizi hayatınıza çekmek için kullanabileceğiniz özel sayılardır. Hayatınızı düzeltmek ve sorunları gidermek için sayıların enerjisinden yararlanılan bir yöntemdir.

Bilindiği gibi evrendeki tüm varlıklar, enerjiden ibarettir. İnsanlar, hayvanlar, bitkiler, cansız objeler ve diğer varlıkların bir enerjisi vardır. Dünyadaki enerji kullanılarak veya ondan yardım alınarak bazı amaçlara daha etkili şekilde ulaşılabileceği iddia edilir. Manifest sayıları, işte bu iddiadan hareketle geliştirilmiş ve son dönemlerde yaygınlaşmıştır.

Manifest Kodları Nedir?

Manifest kodları, olumlu enerjileri ve pozitif cümleleri vurgulamak ve onların enerjisinden yararlanmak için kullanılan sayılardır. Sürekli olarak olumluyu vurgulama ve buna inanma, psikolojik açıdan kişiye enerji verir ve bunun sonucunda istediklerini daha rahat bir şekilde başarabilir.

Manifest Kodlari
Manifest Kodları

Olumlu düşüncelerin gerçeğe dönüşmesi için kullanılan bir yöntem olarak da ifade edilebilir. Burada her bir istek için farklı kodlar vardır. O kodlar, istek gerçekleşene kadar kişinin hayatının merkezine yerleştirilir ve sayıların enerjisi ile isteğin gerçekleşeceğine inanılır. Bazı istekler ve bunlara dair kodlar şu şekildedir:

İsteklerManifest Kodu
Genel sağlık80845700
Kilo kaybı5343168
Güzellik ve fiziksel cazibe83585179
Olumsuzluğu yenmek4748132148
Vücudun iyileşmesi9187948181
Sabit, uzun vadeli gelir9213140
Çok para kazanmak318612518714
Para kazanma gelişimi964986583
Hayalinizdeki işi ortaya çıkarmak4931518641491
Gerçek aşkı ortaya çıkarmak8884121289018
Birine size karşı duygu yüklemeye yarayan197023
Kendinizi sevmenize yardımcı olan396815
Sonsuz aşk888912818848
Eski sevgilinizi geri getirmek89974476
Romantizmi ortaya çıkarmak401543512

Burada yer alan tablonun haricinde farklı kodlar da vardır. Üstelik söz konusu uygulama sadece bizim ülkemizde değil, dünya genelinde yaygındır.

Manifest Kodları Nasıl Yapılır?

Manifest kodları kullanılarak evrenden bir şeyler istemek için belli uygulamaların tercih edilmesi gerekir. Burada izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

Manifest Kodlari 3
Manifest Kodları
  • İlk olarak isteğinize karşılık gelen manifest kodunu bulun.
  • Kullanmak istediğiniz manifest kodunu ve bu kodun karşılığı olan isteğe ilişkin olumlama cümlelerini bir kağıda not alın.
  • Kodu ve cümleleri ezberleyin.
  • Kodu, rakamlar tek tek olacak şekilde okuyun. Örneğin; 197023 kodunu yüz doksan yedi bin yirmi üç şeklinde değil; bir, dokuz, yedi, sıfır, iki, üç şeklinde okumalısınız.
  • Ezberlediğiniz kodu uyanır uyanmaz, uyumadan hemen önce, gün içinde fırsat buldukça tekrarlayın. Kodla birlikte olumlama cümlelerini de tekrar etmeyi ihmal etmeyin.
  • Bir kağıda yazdığınız kodu yastığınızın altına, kitabınızın arasına, telefon kılıfınızın içine koyun. Kısaca hayatınızın her alanında o kod olsun.

Bütün bunları, istekleriniz gerçekleşene kadar her gün yapın. İsteklerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz.

Bu kodların kullanılmasının temelinde, kişinin kendini güdülemesi ve kendine inanması vardır. Kültürümüzdeki bir şeyi kırk defa söylersen olur sözü de tam olarak benzer bir durumu ifade eder. İnternet ortamında yapılan yorumlara baktığınızda, bazılarının bu yöntemle isteklerine ulaştıklarını görürsünüz. Ancak her istek için işe yaramayacağı da bir gerçektir.

Manifest kodları, bir tür olumlama yöntemi olarak kabul edilebilir. İsteğiniz için şartlar uygunsa, yeteri kadar çalışıyorsanız, bu kodlar işe yarayacaktır. Ancak şartlar uygun olmadan, çalışmadan sadece bu kodlarla sonuç beklemek, zaman kaybıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir