Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Lavanta Yagi Direkt Vucuda Surulur Mu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lavanta yağının pek çok şeye faydası olduğu gibi cinsel gücü arttırmada da etkisi vardır. Lavanta yağının afrodizyak özelliği olduğu için cinsel gücü arttırmasından dolayı kullanılmaktadır. Pek çok kişi lavanta yağı cinsellikte nasıl kullanılır? Merak etmektedir. Bu yağın İlişkilerde haz arttıran uyarıcı etkisi bulunmaktadır. Lavanta yağı cinsellikte özellikle bilek ve boyun bölgesine sürülerek kullanılmaktadır. Bu yağın her derde deva mucizevi etkisi bulunduğu gibi cinsel isteği arttırma yönünde de büyük etkisi vardır. Günlük hayat koşuşturması, yoğun iş temposu ve stres gibi durumlardan dolayı bazen cinsel istek de azalmalar yaşanmaktadır. 

Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Lavanta yağı ilişki sırasında sürüldüğü zaman cinsel isteği arttırma konusunda pek çok etkisi bulunmaktadır. Bunun yanında cinsel isteğinizi arttırmak için egzersiz yapmak da oldukça faydalıdır. Egzersiz yapmak kan akışını arttırarak libidonuzun yükselmesine ve kan akışının artmasına neden olur. Minik yürüyüşler, kardio egzersizleri de cinsel isteği arttırma konusunda oldukça etkilidir. İkinci yöntem olarak ise duş almayı ihmal etmemelisiniz. Eğer cinsel ilişki istiyor ve isteksizliğiniz varsa hiçbir zaman motivasyonunuzu toplayamıyorsanız duş almak oldukça iyi gelecektir.

Lavanta Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Lavanta Yagi Cinsellikte Nasil Kullanilir
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır? 1

Lavanta yağının cinsel isteği arttırması bilinmektedir. Bu yağın cinsel ilişki öncesi bileklere sürülmesi ve az miktarda damlatılması yeterli olacaktır. Bunun yanında lavanta yağı cinsel organa sürülür mü? Sorusu da oldukça merak edilen konular arasındadır. Bu yağı bileklerinize veya boyun bölgenize sürmeniz yeterli olacaktır. Ayriyeten cinsel organınıza sürmenizin hiçbir faydası bulunmaz.

Özellikle bilek ve boyun bölgesi cinsel isteği daha çok arttıran bölgelerdir. Bu bölgelere sürülmesi cinsellik sırasında hazzınızı daha çok arttırarak ilişki sırasında size oldukça büyük zevk verecektir. Lavanta yağı cinsel isteği arttırmasının yanında vücuda oldukça büyük etkileri vardır. Eğer baş ağrısı, kas ağrısı ve boyun ağrısı çekiyorsanız bu yağı ağrıyan bölgenize sürerek ufak masajlar yapmanız o bölgedeki oluşan ağrıları dindirecektir.

Harika kokusu sayesinde sakinleştirici ve rahatlama etkisi yaratan bu yağın faydası bunlarla da bitmez. Lavanta yağı; saç, el, ayak ve tırnak bakımında da kullanılan ve harika etkiler yaratan bir yağdır. Özellikle saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerin sıklıkla kullandığı bu yağ aynı zamanda yeni saç oluşumuna da büyük katkı sağlamaktadır.

Lavanta Yağı Cinsel İsteği Arttırır Mı?

Lavanta yağı cinsel isteği arttırır mı? Merak edilmektedir. Lavanta yağının cinsel isteği arttırdığı bilimsel olarak kanıtlandığı gibi kişinin aurasını da yükseltmektedir. Lavantanın eşsiz kokusu ve görüntüsünden dolayı bu yağı herkes çok sever. Bu yağın her derde deva etkisi olduğu gibi cinsel isteği arttırma konusunda da oldukça etkili ve faydalıdır.  Özellikle kozmetik ve temizlik ürünlerinde bu yağ tercih edilir. Cinsel isteği arttırma özelliğine gelecek olursak da bu yağdan bir iki damla kadar bileğinize sürmeniz cinsellik sırasında hazzınızı arttıracak, size ve partnerinize daha çok istek uyandıracaktır. Bu yağı cinsel ilişki öncesi bileklere veya göğüs bölgenize sürmeniz yeterli olacaktır.

Lavanta Yağı Kadınlarda Ne İşe Yarar?

Lavanta yağının pek çok mucizevi etkisi vardır. Lavanta yağı tamamen doğal bir yağ olduğu için harika kokusu sayesinde adeta bir parfüm özelliği vardır. Pek çok kadın lavanta yağını parfüm olarak kullanmaktadır. Bu yağı parfüm olarak kullanmak için ise 1-2 damla yağı avuç içinize damlatmanız yeterli olacaktır. Lavanta yağı kadınlarda ne işe yarar? Sorusunun cevabına gelecek olursak da kadınlar daha çok lavanta yağını parfüm olarak kullanmaktadır. Bunun yanında güneş yanığı olan ve çatlamış dudaklar için de kullanılabilecek bir yağdır. Vücudunuzun diğer bölgelerini de güneş yanığından korumak için bu yağ karışımını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güneş yanığından sonra cildin daha hızlı iyileşmesini sağlar ve aynı zamanda güneş yanıklarından sonra oluşan kaşınma, yanma ve kızarıklık hissini azaltır.

Lavanta Yagi Cinsel Istegi Arttirir Mi
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır? 2

 Mide bulantısını yatıştırarak mide bulantılarının geçmesini sağlar. Bunun için kıyafetlerinize birkaç damla lavanta yağı püskürtebilirsiniz. Ya da bileklerinize bu yağdan sürebilirsiniz. Eğer kas ağrılarınız ve kaslarınızda burkulma, incinme gibi durumlar varsa bu ağrılar için de oldukça faydalı yağdır. Düzenli olarak kullanıldığı zaman ağrıları oldukça hafifletir. İdrar yolu enfeksiyonu yaşayan kadınlar içinde oldukça mucizevi bir yağdır. Kadınlar daha çok bu yağı cildinde oluşan kırışıklıklar için de kullanmaktadır. Özellikle göz çevresinde oluşan kırışıklıkları önlemek için en doğal ve en etkili yöntemlerden bir tanesi lavanta yağı kullanmaktır. Kimyasal ürünler tercih etmek yerine doğal yöntem lavanta yağı kullanarak da kırışıklıklarınızın önüne geçebilirsiniz.

Antioksidan özelliği sayesinde düzenli olarak kullanma da kırışıklıklarınızın önüne geçebilir ve bunları önleyebilirsiniz. İdrar üretimini uyarıcı etki yapmasından dolayı üriner sisteme de yarar sağlamaktadır. Bunların yanı sıra unutkanlığa da iyi gelir. İyi bir antioksidan kaynağıdır. Eğer sindirim sistemlerinde de sıkıntı yaşıyorsanız hazımsızlığı önleyerek bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur. Kadınlar daha çok lavanta yağını saç dökülmelerinde ve saç gürleştirme etkisi olduğu için sık sık kullanmaktadır. Saç dökülmesini önleyerek yeni saç oluşumuna katkı sağlar. Yalnızca kadınlar değil aynı zamanda erkekler de saç dökülmesi probleminde lavanta yağından faydalanmaktadır.

 

Lavanta Yağı Direkt Vücuda Sürülür Mü?

Lavanta Yagi Cinsel Organa Surulur Mu
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır? 3

Lavanta yağı farklı şekillerde ve farklı alanlarda kullanılabilir. Saç dökülmesini önlemesi, saç kırana fayda sağlaması ve uykusuzluğa iyi gelmesi gibi pek çok alanda faydası bulunmaktadır. Lavantanın kokusu güzel olduğu için oda kokusu olarak da kullanılmaktadır. Lavanta yağı hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de lavanta yağı direkt vücuda sürülür mü? Lavanta yağı, tamamen doğal olmasından dolayı direk olarak vücuda sürmeniz de hiçbir zarar bulunmaz. Sağlığa pek çok olumlu etkisi olan bu yağ cilde ve vücuda sürülebilir. Strese iyi gelen bu yağ aynı zamanda depresyona da iyi gelmektedir.

Uykusuzluğa da iyi gelmesinin yanı sıra uyku kalitesini arttırma da yardımcı olur. Yapılan araştırmalara göre ise bu yağ uykuya dalma süresini ve uykusuzluk belirtilerini de ortadan kaldırmıştır. Uykusuzluğa karşı etki sağlamak için uyumadan evvel boynunuza ve göğsünüze veya bileklerinize bu yağı direk olarak sürebilirsiniz. Bu sayede de vücudunuz da rahatlama görülür ve rahat bir şeklide uykuya dalmanızı sağlar. Lavanta yağının sağlamış olduğu faydalardan bir tanesi de baş ağrılarına iyi gelmesidir. Eğer migren gibi şiddetli baş ağrısı çekiyor ve buna çözüm bulamadıysanız en doğal ve en etkili yöntem olan lavanta yağını denemelisiniz.

Şiddetli baş ağrılarını geçiren lavanta yağı yapılan araştırmalara göre 15 dakika boyuna lavanta yağı sürüldüğü zaman migren ve baş ağrılarında büyük oranda azalmalar görülmüştür. Bunun yanında boğaz enfeksiyonlarına da iyi geldiği bilinir. Astım, burun tıkanıklığı ve bademcik iltihapları gibi solunum yolu rahatsızlıkları için de kullanılabilir. Larenjit gibi farklı solunum yolu rahatsızlıkları için de kullanılan bu yağ oldukça mucizevi etkiler yaratmaktadır. Bu yağı gönül rahatlığı ile direkt olarak vücudunuza sürebilir ve ağrılarınızı dindirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. Vajina Dış Dudakta Beze Nasıl Geçer? | Gizli Magazin 2 ay önce

  […] dış dudakta görülen beze pek çok kadının karşılaştığı problemler arasındadır. Bu ve bunun gibi hastalıklarda doktorun görmesi […]

 2. Cinsel İlişkiden Sonra Kadın Vücudundaki Değişiklikler | Gizli Magazin 1 ay önce

  […] Cinsel ilişkiye girdikten sonra özellikle misyoner ve doggy pozisyonlarının sonrasında, derin penetrasyon nedeniyle ağrı oluşabilir. Bu durumda, doktorunuz size daha az derin penetrasyon yaratan pozisyonları önerebilir. Örneğin, kovboy pozisyonu gibi, üstte olunan pozisyonlar veya derin penetrasyon yaratmayan pozisyonlar, kadınlar için daha rahatlatıcı olabilir. Ayrıca, reçetesiz satılan ağrı kesicilerden ilişki öncesi alınması, ilişki sırasında rahatlık sağlayabilir. […]

  Cevapla
 3. Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Kan Tahlilinde Çıkar Mı? | Gizli Magazin 2 hafta önce

  […] Cinsel yolla bulaşan hastalıklar testi idrarda, kanda yahut genital bölgeden alınan sürüntülerde yapılabilmektedir. Hastalığın türüne bağlı olarak kan testi istenir, hemşireler tarafından bir miktar kan alınarak laboratuvara gönderilerek yapılır. İdrar testleri ise doktorum isteğine göre yapılır. İdrar testleri büyük abdest veya küçük abdest şeklinde yapılır. Bu duruma bağlı olarak laboratuvara verilerek incelenmesini beklenir.  Sonuçlar doğrultusunda uzman doktorlar sonuçları inceleyerek hastanın, hasatlık durumun göre ilaç tedavisi başlar. […]

  Cevapla