İlginizi Çekebilir
Priv Ne Demek
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua
+ -

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua var mı? Küstüğünüz kişi gelsin ve barışmak mı istiyorsunuz? Aslında bunun için tüm kalbinizle onun gelmesine inanmak onu çağırmak demektir. Eski zamanlardan gelen bir rivayete göre ise sabah uyandığında o kişiyi düşünerek geldin, hoş geldin demek de gelmesi için edilmiş en güzel duadır. Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua dendiğinde, akla gelen bir diğer inanışta gelecek olan kişiyi zikretmektir.

Doğada her şey, on çağırmak ile olur. Güzel konuşmak, güzel söylemek tamamen güzeli kendimize çekmek içindir. Ancak bunun dışında istediğimiz şeyin dilimizde olması da şarttır. Küs olunan kişi için biliyorum o gelecek denmesi, bu kalpten inanılması elbette gelmesinin de mümkün olduğunun en önemli göstergesi. Bu şekilde aslında hem ona yakınlaşır hem de kendi isteğinin olmasını sağlamış olursunuz.

Küs olan kişiyi ayağınıza getirmek için dua edebilirsiniz. Bu duanın özellikle sabah akşam, geleceğine kalpten inanıyorum, bu küslük bitecek şeklinde yapılması kısa süre içinde bu dargınlığın sonlanacağına da işarettir. İnanarak edilen hiçbir dua boşa çevrilmez. Mutlaka kalpten inanarak geleceğine inanmak, bu küslüğün de bir şekilde sonlanması demek olacak.

Küs Olduğun Birini Ayağına Getirmek İçin Dua

Dua etmek, olmasını istediğimiz her şey içindir. Yaşanan bir küslük için de artık nihayete erdirmek istediğimiz bir durum varsa onun için yapılması gereken bellidir. Küs olduğun birini ayağına getirmek için dua ellerinizi açıp aslında gelmesi için yalvarmaktır. Sizin barışmak mı yoksa sadece bu konuyu konuşmak mı istediğiniz önemlidir.

Duanızın niyetini belirleyerek, yaradana gerçekleşmesi için yalvarmak en doğru çözüm olacaktır. Duanız, bu küslüğü bitirmek yönünde olduğunda bir şeylerin hızla bitip gitmesi için dua etmeniz önerilir. Arada kalan şeylerin artık son bulması, artık her ne konu varsa bulanık olan netleşmesi için duanızı etmeniz gerekir.

Duanızı ederken, netleşmesini istediğiniz konuyu da ne şekilde nihayete erdireceğinizi söylemeniz ona göre enerji vermeniz önemli. Çünkü genel olarak dua ile insanların ne çağırdığı da son derece önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak hareket etmek, duanızı net şekilde etmenin sonunda ise isteklerinizin gerçekleşmesi mümkündür.

Oruçluyken dua etmek, duaya inanmak en faziletli olanıdır. Genel olarak yaradan oruçlu birinin duasını geri çevirmez. Bunun bilinci ile edilen bir duada çok büyük yüklü enerji de olacaktır. Kendinizi iyi hissederek edeceğiniz bu duanın da kabul olmaması için hiçbir neden kalmayacaktır.

Küs Olduğun Biriyle Barışmak İçin Okunacak Dua

Artık küslüğü bitirmek mi istiyorsun? Küs olduğun biriyle barışmak için dua ve ardından onun yanına giderek küs olunan konuyu geride bırakma isteği aslında en doğru çözümdür. Bir küslüğün son bulması için kişinin mutlaka küs olduğu kişiye ilk adımı atması önemlidir.

Büyük olan taraf her kim ise onun diğerinin küslük için gelmesini beklemesi de olağan. İnanışlara göre her zaman barışmanın bilincini ilk olarak küçük olan atar. Ancak hatalı olan ya da barışmayı isteyen kişinin de diğerinin kapısını dua ile çalmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Barışmak için yapılacak olan her şey atılacak olan her adım, o kişi için fazilettir. Çünkü doğru yola çekmek, doğru bir şekilde kişinin inanışını sağlaması önemlidir. Küs olduğunuzun kişinin en önemlisi gönlünü alarak barışmaya çalışmak son derece kişiyi yükselten bir hareket olacaktır.

Küs Olduğun Biriyle Barışmak İçin Dua

Her kim küs olduğu kişi ile barışmak istiyorsa, ona sevgisini – barışmak istediğini hem eylemleri ile em de düşünceleri ile göstermelidir. Çünkü sizin göstermiş olduğunuz küçük bir duruş, belki de onun yumuşamasının en önemli sebebi olacaktır. Küs olduğun biriyle barışmak için dua dendiğinde akla pek çok dua gelir. Çünkü genel anlamda inanışlar küslükten hoşlanmaz. Küs olan kişilerin barışması için pek çok yol gösterir.

Belirlenen bu yollar, küçük olanın büyüğünün ayağına gitmesinden başlar, bir bayram günü küsler barışır a kadar gelir. Bu şekilde bir barışma tekniği, bu şekilde bir barışmaya sevk etme inanışlarda meşhurdur. Bunun için de mutlaka kişinin barışması, kişinin bu yolu doğruya çekmesi açısından son derece önemlidir.

Barışmak için edilecek en güzel dua onun da bu doğru yola gelmesi şeklinde olmalıdır. Kişinin barışmaya yönelik söyleyeceği her şey, onu küslükten uzaklaştıracaktır. Küslüğün sonlandırılması için aşama aşama iki tarafta da bu yolu seçecektir.

Barışmak İçin Dua

Barışmak isteyen kişi barışmak için dua edebilir. Her gün ettiği dua, karşı tarafın da etkisini değiştirip onu da barışmaya sevk edecektir. Siz de düzenli bir şekilde dua ederek aynı zamanda onun benimle barışacağına eminim cümleleri ile güzel enerjiler verirseniz, en kısa süre içinde barışmak da mümkündür.

Barışmanın en güzel yanı, ortada kırgınlık kalmamasıdır. Bunun için konuşmak çözümdür. Önce adım atmak, sonra da bu küslüğü en güzel şekilde sonlandırmak önemlidir. Barışmak için dua etmek çözüm bulmak, tamamen kişinin kendisini buna inandırması ile mümkün. Kalpten inanmanız ve istemeniz, bu küslüğün de son bulması demektir.

Barışmak için edeceğiniz dualar, aynı zamanda sizi diğer ilişkilerinize karşı yumuşatır. Daha düzgün bir ilişki kurarak bir daha bu şekilde bir sorun yaşamamak adına kendinizi geliştirmeniz demektir. Bunun için mutlaka kişi dua ederken kendi hatalarının da farkına varacaktır.

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua etmek, karşılıklı bir şeklide af gerektirir. Bu tutumun sonunda da kişinin mutlaka affedip barışmayı sağlaması son derece önemlidir. Duanın gücü önemlidir.

Yorum Yap