Kocam Beni Aldatıyor Mu?

Kocam Beni Aldatiyor Mu 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Günümüz evliliklerinin %60’lık kısmında partnerlerin her ikisinin ya da tek taraflı olarak yaşanılan ihanetler sonucu bittiği söyleniyor. Muhteşem bir düğünle dünya evine giren çiftlerin en çok korktuğu şeylerden bir tanesi ihanete uğramak olarak en baş sırada yer alıyor. İhanet hiç kimsenin yaşamaması gereken, oldukça yanlış ve halk arasında da kabul edilemeyen bir durumdur. Fakat kimi zaman her ne kadar kişi bunu istemese de partneri belirli başlı sorunlardan dolayı bu durumu ona yaşatabiliyor. Akabinde asıl sorun tam da o noktada başlıyor. Kocam beni aldatıyor mu? Sorusu günümüzde yeni evlenen çiftler ve uzun süredir evliliği devam eden çiftler arasında en çok merak edilen sorular arasında yer almakta.

 Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını hemen hızlıca anlayamayabilirsiniz. Çünkü bu durum direkt olarak yargılanmaması gereken ve enine boyuna araştırılıp düşünülmesi gereken bir konudur. Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız önce bir süre onu gözlemlemeniz gerekmektedir. Kocam beni aldatıyor mu? Diyorsanız ve eşinizden şüphe duyuyorsanız cep telefonundan son aramalarına bakarak en son kimlerle görüştüğünü görebilirsiniz.

Günümüzde kadınlar eşlerinin kendilerini aldatıp aldatmadığına dair testler ve fallar sonucuyla doğru bir yaklaşıma ulaşmaktadır. Yine de bu uygulamalar tek başına yeterli olmayıp eşinizin hareketleriyle hal ve tavırlarıyla da göz önünde bulundurularak değerlendirilmesi gereken şeylerdir.

Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım Test

Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım Test

 Aldatma gibi büyük yalanın yer aldığı sorunlar günün birinde bir yerden çatlak veren ve kendini ortaya çıkaran sorunlardır. Bu yüzden eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını ilk zamanlar olmasa bile elinde sonunda öğreneceğinizden emin olmalısınız. Günümüzde internette birçok farklı seçeneği bulunan kocam beni aldatıyor mu testi sayesinde %100 kesin olmasa bile en azından ön bilgi amaçlı bu testi uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda eşinize kendiniz bir test uygulayabilirsiniz. Bu test sayesinde eşinizin size karşı tutumlarını göz önünde bulundurarak yaptığınız takdirde bir sonuca ulaşabilirsiniz. 

 Aldatmalar genellikle evliliklerde yaşanan bazı problemlerden ötürü de kaynaklı olabilir. Bu tür aldatmaların yaşandığı ilişkilerde yeniden birleşme gibi bir durum yaşanacaksa eğer mutlaka sonrasında çift terapilerine gidilmesi gereklidir. Bu problemin yeniden tekrarlatılmaması için terapiler etkili yöntemler arasındadır.

Kocam Beni Aldatıyor mu Testi

 Eşimin beni aldattığını nasıl anlarım test soruları aslında evde boş zamanınızda çabucak yapabileceğiniz sorulardan oluşmaktadır. Bu testte eşinizin hayat düzeninin değişip değişmediği hakkında belirli başlığı sorular yer alabilir. Eğer ki eşinize karşı çok fazla süredir şüphe hissediyor ve yaşıyorsanız bu testi uygulayabilirsiniz. Bu problemi yaşayan kişiler arasında sıklıkla uygulanan bir testtir. 

 Yıllardır tanıdığınız eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını bir anda anlayamayabilirsiniz. Hatta sizi aylarca ayakta uyutmuş bile olabilir. Bu tür durumlarda kendinizi asla suçlamamalı ve ihanetin sizinle bir alakası olmadığını bilmelisiniz. Çünkü ihanetler siz ne kadar eşinize ilgi de gösterseniz yeterli sevgiyi saygıyı da gösterseniz gerçekleşebilen bir durumdur. Bu yüzden ihanete uğrayan bir kadın kendini asla yetersiz ve suçlu hissetmemelidir.

Eşim Beni Aldatıyor mu Fal

Kocam Beni Aldatiyor Mu 3
Eşim Beni Aldatıyor mu Fal

 Eşim beni aldatıyor mu fal ile de aldatıp aldatmadığı kadınlar tarafından çok fazla kullanılan bir yöntemdir. Kahve falları tarot falları ya da birçok farklı fal çeşitleri ile bu durumu öğrenebilirsiniz. Fallar kimi zaman gerçeği yansıtabilir bu yüzden tercih edilmeleri arasındaki en büyük sebep budur. Fallar son zamanlarda çok sık tercih edilen uygulamalar olmuştur. Bunun başlıca sebebi falların genellikle doğru çıkmasından kaynaklanmaktadır. 

 Eşiniz sizi aldatıyorsa onun her bir hareketini ve her bir davranışını mutlaka incelemelisiniz. Her ne kadar eşinizi tanıdığınızı düşünseniz de onu yanlış tanıyor olabilirsiniz. Yine de onu yalnızca tek bir sebep yüzünden aldatıyor diye düşünmemeli ve direkt olarak yargılamamalısınız. Bu süreci ağır ve yavaş adımlarla takip etmelisiniz. Öncelikle bu durum uzun süredir var mı? Yok mu? Bunu düşünmelisiniz. Aynı zamanda yalnızca kavga ettiyseniz ve ona öfkeli olduğunuz için bu şekilde bir düşünce içerisindeyseniz yanlış bir düşüncede olabilirsiniz.

Eşimin Aldattığını Nasıl Anlarım?

Kocam Beni Aldatiyor Mu 2
Eşimin Aldattığını Nasıl Anlarım?

 Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını merak ediyorsanız onun her bir hareketine dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle bir süre eşinizi gözlemleyin. Kocam beni aldatıyor mu diyorsanız dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Özellikle günlük hayatındaki rutinlerin bozulup bozulmadığına dikkat etmelisiniz. Örneğin her akşam eve saat 8’de gelen bir erkek bir süredir sıklıkla gece yarısında eve geliyorsa bu bir problem haline gelebilir. Aynı zamanda evden çıkma saatleri genel olarak değiştiyse de dikkat edilmesi gerekir.

 Eşiniz son zamanlarda size karşı her alanda ilgisi azaldıysa da aldattığına dair bir belirti olabilir. Eşimin aldattığını nasıl anlarım diyorsanız size ilgi göstermiyorsa, cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ya da uzun süredir sizinle sohbet bile etmiyorsa yine aldattığına dair bir işaret olabilir. Aynı şekilde cep telefonunu sizden saklıyorsa ve cep telefonundan gelen arama ve mesajları sizden uzak ortamlarda gerçekleştiriyorsa da yine bir belirti olabilir. Son zamanlarda erkeklerin kendine en çok ele verdiği noktalardan bir tanesi cep telefonlardır. Bu yüzden aldatan erkek sizden cep telefonunu saklayacak ve görmenizi istemeyecektir.

 Kısaca özetlemek gerekirse evlilik büyük bir müessese olup senelerce tanıdığınız bir insan bile olsa onun yapacağı şeyleri kimi zaman insan tahmin edemeyebiliyor. Çünkü aynı çatı altına girildiğinde kişiler hiç göstermediği yanlarını ortaya çıkarabilmekte. Bu yüzden evleneceğiniz kişiyi seçmek oldukça önemlidir. Evleneceğiniz kişi ile öncesinde uzun süre tanışmak ve eğer mümkünse bir süre aynı evde kalmak size evliliğin bir ön izlemesi gibi gözükeceğinden mutlaka evlilik öncesi denenmesi ve uygulanması gerekmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir