İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık

Kirpik Lifting Neden Regl Döneminde Yapılmaz?

Kirpik Lifting Neden Regl Döneminde Yapılmaz?
+ -

Kirpik Lifting Neden Regl Döneminde Yapılmaz sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kirpik lifting son dönemin en çok tercih edilen bakım yöntemlerinden biri. Kirpiklerinizin kıvrık ve sıkı gözükmesi için uygulanan bu yöntem bazı durumlarda uygulanmıyor. Böyle olduğunda da neden uygulama yapılmadığını merak etmemek içten değil. Bunun için araştırmalara bakıldığında kirpik lifting neden regl döneminde yapılmaz sorusunun yanıtının acı duymamak adına yapıldığını görüyoruz. Regl döneminde dokular kendisini salar. Hem işlem sırasında daha çok acı duyulur hem de kirpik kopma ihtimali de daha çok olur. Kirpiklerinizin daha sağlıklı bir şekilde uzaması ve şekillenmesi açısından mutlaka regl döneminde ortaya çıkabilecek problemlerden kaçınmak adına bu dönemde uygulama yapılmaması önerilir.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting nedir? Meraklıları ya da ilk kez duymuş olanları için sorunuzun yanıtını veriyoruz. Kirpik, uzun yıllar boyunca kadınlarda en dikkat çekici unsurlardan biri. Gözleri belirginleştirmesi ile bilinen kirpikler, dolgun ve canlı gözüktüğünde son derece şık bir görüntü sağlıyor. Bunun için uygulamalar arasında yeni bir yöntem eklendi. Kirpik takma olmadan, direkt olarak var olanı çok daha güzel ve doğal göstermek üzerine kurulu bir seçenek. Bu sayede çok daha şık bir görüntü elde edilmiş olunuyor.

Kirpik lifting: Kirpiklerin daha dolgun ve kıvrık gözükmesi için her gün sabahları maskara yapmaya gerek duymadan, yapılan kirpik uygulamasıdır. Bu sayede uzun süre kalıcı bir yöntem ile kirpiklerinizin hem kıvrık hem de canlı gözükmesi söz konusu olacaktır.

  • Maskaradan kurtulmak
  • Her gün maskara uygulamamak
  • Maskara temizliği – yeniden sürme
  • Kirpiklerin kopmasına neden olan makyaj uygulamaları

Gibi pek çok hususu geride bırakmak üzere kirpik lifting uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak kirpiklerinizin daha dolgun ve kıvrık olması da sağlanıyor olacak. Size kendinizi daha iyi hissettirecek olan bu yöntem doğal bir yöntemdir.

Uygulama nasıl olur?

Merak edilen bir diğer konu ise kirpik lifting nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır. Bu uygulamanın nasıl yapılacağı alanında uzman olan kişiler tarafından en iyi malzemelerin kullanılması ile olacak diyebiliriz. Elbette en iyi şekilde uygulama olması demek, yapılan uygulama sonrasında, aynı zamanda uzun süreli bir kullanımın da mümkün olması demektir.

Kirpikler slikon bir kalkan kullanılarak yukarı sıkıştırılır. Bu şekilde alt kirpiklerde de yapıştırma işlemi uygulanır. Tüm bu uygulamalar profesyonel bir şekilde gerçekleşecek olduğundan herhangi bir şekilde endişe duymadan uygulamadan faydalanabilirsiniz. Slikon kalkan üzerine kıvrım sağlanarak, kirpiklerin özel solüsyon ile ıslatılması sağlanır. Hem kirpikleri besleyen hem de kıvrılmanın da sağlanması ile sorunsuz bir şekilde kirpik uygulaması tamamlanmış olur.

Kirpik Lifting Yaptıranlar

Kirpik Lifting Kirpik Doker Mi 1

Peki, kirpik lifting yaptıranlar ne diyor? Aslında önemli olan aynı zamanda bu uygulamayı deneyimlemiş olan kişilerden bilgi almak olacak. Bakıldığında, direkt olarak litfing uygulamalarının sonrasında, direkt olarak çok daha rahat bir şekilde günlük makyaj yapmadan güzel bir görünüme sahip olunuyor mu? Ne kadar zaman etkisi sürüyor gibi sorular olabilir.

Çok acıyor olduğunu düşündüm fakat uygulama sırasında ve sonrasında kirpiklerimde dayanılmaz bir acı olmadı. Mutlaka düzenli olarak yaptırmayı düşünüyorum.

Kirpik lifting uygulamasının 3 5 gün içinde etkisini yitirdiğini duymuştum. Fakat çok uzuns üre kullandım. Sanırım sizin bu süreçte kirpiklerinize nasıl baktığınız ile de alakalı bir durum.

Ben çok memnun kaldım. Makyaj yapmadan uzun bir süre geçirmek beni çok mutlu etti. Kirpiklerimin dikkat çekici yapıda uzun süre kalması hoşuma gitti.

Pek çok yorum aslında kirpik lifting için memnun edici. Tamamen sizin için de uygun olduğunu düşünmeniz durumunda, bu alanda uzman olan kişilerce uygulamaları siz de deneyimleyebilirsiniz.

Kirpik Lifting Kirpik Döker Mi?

En sık sorulan bir diğer soru ise kirpik lifting kirpik döker mi sorusudur. Genel olarak dökülme işleminin olmaması için, uygulamada kullanılan malzemeler önemlidir. Bunu göz önünde bulundurup, işlem için en doğru zamanı ve en doğru yöntemi seçmek gerekiyor. Kirpiklerinizin beslenmesi, zarar görmemesi açısından herhangi bir sorun yaşamdan kullanabilirsiniz.

Dökme etkisi olmaz;

Genel olarak her gün makyaj yapan ya da kirpiklerine çok sık maskara süren kişilerde kirpik dökülmesi sıklıkla görülür. Bunun önüne geçmek açısından yapılması gereken, kalıcı çözümlerdir. Kirpik lifting direkt olarak dökülmeye neden olmadığı gibi sizi günlük kullanımlardan da uzaklaştırarak direkt olarak dökme etkisini de azaltmış olacaktır.

Kirpik Lifting Nasıl Bozulur?

Nasıl bozuluyor? Etkisi ne kadar sürüyor? Kirpik lifting nasıl bozulur sorusunun yanıtına göre hareket edip bu gibi durumlardan kaçınmanız önerilir. Bozulma işlemi, pek çok kişiye göre değişebilir. Bunu için mutlaka bozulmamasını desteklemek açısından kullanımın en iyi şeklide olması önemlidir. Bozulmaya neden olan durumlar, kişinin uyurken pozisyonları, bunun dışında ayrıca farklı ürünler kullanması gibi hususlar altında toplanabilir.

  • Deniz-havuz: Elbette kirpik liftingin daha uzun süre gitmesi için kirpiklerin ıslanıp ağırlaşmasına dikkat etmek gerekiyor. Günlük banyolarda biraz daha dikkatli olmanın dışında, deniz ve havuzda sürekli olarak ıslanan kirpikler bozulmaya neden olabiliyor. Bunun için mutlaka önlem alarak ona göre hareket etmek gerekir.
  • Islanmamaya özen göstermek: Duş sırasında ya da yüz yıkama aşamasında büyük ölçüde korumak, kirpiklerdeki kalıcılığı büyük ölçüde arttıracaktır. Bunun için direkt olarak ıslanmamaya özen gösterdiğiniz günler sayesinde, uzun süre kalıcı bir şekilde kullanım da mümkün olacaktır.

Kirpik lifting nasıl bozulur sorusunun yanıtına, uzun süreli kullanım için detayları da sunduk. Bu sayede sizin de işlem sonrasında çok daha avantajlı olacağınız şekilde bir etki görmeniz söz konusudur.

Yorum Yap