Hazal Kaya kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı

Hazal Kaya kiziyla ilk fotografini paylasti 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hazal Kaya kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan başarılı oyuncu Hazal Kaya, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel kızıyla çekilmiş olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

2019 yılında meslektaşı Ali Atay ile dünya evine giren Hazal Kaya, aynı yıl oğlu Fikret Ali’yi kucağına aldı. Genç anne geçtiğimiz günlerde de kızını dünyaya getirdi. Kaya, Kadınlar Günü’nü kutladığı paylaşımı kızıyla ilk fotoğrafını paylaşarak yaptı.

Hazal Kaya kiziyla ilk fotografini paylasti 1
Hazal Kaya kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı

“SÜREYYA’M SEBEBİYLE YÜRÜYÜŞE KATILAMIYORUM”

Hamileliğinin son gününe kadar depremzedelere yardım için çalışan Hazal Kaya, geçtiğimiz haftalarda kızını kucağına aldı. Kızına Süreyya Leyla adını veren Kaya, kızıyla ilk paylaşımını yaptı. Başarılı oyuncu kızıyla çekildiği bir karesini paylaşarak şu notu ekledi; “Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlere kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!”

Hazal Kaya kiziyla ilk fotografini paylasti
Hazal Kaya kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar Atakan ikinci kez baba oldu | Gizli Magazin 3 hafta önce

    […] 11:12 Hazal Kaya kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı […]

    Cevapla