Gizlilik Politikası

Gizli magazin internet sitesi olarak tüm verilerinizin korunması kısmında büyük önem atfetmekteyiz. Bu kapsam içerisinde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince kişisel verilerinizin işlenmesi gibi durumların olmadığını belirtmek isteriz. Şirket faaliyetlerinin şeffaflık içerisinde yürütülebilmesi ve sürdürülebilmesi ilkesini benimsemekteyiz. Bu kapsamda temel prensiplerimiz içerisinde KVKK uyarınca şirket tarafından bilgilerinizin 3. Şahıslar ile paylaşılmadığını ve tüm haberlerimiz içerisinde yer almayacak şekilde veri tabanlarımız içerisinde saklandığını belirtmek istiyoruz.

Şirketimiz otomatik olarak kayıt edilen hiçbir veri kayıt sistemlerinin bir parçası değildir. Otomatik yollar ile gerçekleştirilen kişisel veriler ile yapılan işlemler gerçek kişilere yönelik olarak tamamlanmaktadır. Bu sebeple uygulanan politika, şirket tarafından internet sitemizde yayınlanarak kamuoyuna sunulmaktadır. En başta uygulanan kanun olmak üzere tüm mevzuat üzerinden hareket edilmektedir. Şirketimiz yasal düzenlemeler ile birlikte paralel olarak Politika içerisinde değişiklik yapma hakkını daima saklı tutar.

Sitemiz içerisinde yer alan bilgiler içerisinde üyelik sırasında sizden istenen bilgiler Ad, Soyadı, telefon ve mail gibi bilgilerdir. Bu bilgilerin farklı kanallarda sitemiz üzerinden kullanılması durumu söz konusu değildir. Farklı yerlere yapılan üyelikler nedeni ile kişisel bilgilerin kullanılması gibi durumlarda firmamız sorumlu değildir.

Gizlilik politikası, bir web sitesi veya uygulamanın kullanıcılarının bilgi güvenliği hakkında bilgi verdiği bir belgedir. Bu belge, kullanıcıların bilgilerinin nasıl toplanacağını, nasıl kullanılacağını ve nasıl korunacağını açıklar. Haber sitemiz için gizlilik politikası, kullanıcıların kişisel bilgilerinin nasıl toplanacağını ve kullanılacağını açıklamalıdır. Örneğin, siteye kayıt yaptıran kullanıcıların isim, e-posta adresi ve şifre gibi bilgilerinin nasıl saklanacağı ve kullanılacağı sitemiz tarafından açıkça belirtilmiştir. Ayrıca, siteye giriş yapan kullanıcıların tarama ve kullanım bilgilerinin nasıl toplanacağı ve kullanılacağı konusunda da tüm bilgilendirmeler tarafımızca yapılmıştır.

Gizlilik politikası adı altında kullanıcı bilgilerinizin saklanması konusunda büyük bir çalışma içerisinde bulunuyoruz. Tüm bilgileriniz şifrelenerek saklanmakta ve güvenilir kaynaklar ile özel sunucular ile kontrol edilmektedir. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılması gereken durumlarda sizden onay alarak işlemlerimizi sağlamaktayız. Gizlilik politikası sürekli olarak güncellenecek ve siz kullanıcılarımız bu değişiklikleri buradan takip edebilirsiniz.