Evli Bir Kadının Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsınız?

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 8
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Evli Bir Kadının Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsınız?

Eğer bu kadını yakından tanıyorsanız işiniz daha kolay olacaktır. Evli bir kadının sizinle yatmak istediğini nasıl anlarsın diye düşünebilirsiniz. Bir kere bir kadın evliliğinden mutsuz, aradığı ilgiyi hak ettiği değeri bulamamış, hiç sevilmemiş, aldatılmış, değersizleştirilmiş, hakarette uğramış, kendini kadın gibi hissetmediği, cinsel yönden mutsuz ve uyumsuz, yatakta kadının ne istediği  hiç önemsenmemiş bir evlilik içerisindeyse size iyi bir haberim var 100/97 şans sizden yana diyebiliriz.

Bir Kadının Sizinle Sevişmek İstediğini Nasıl Anlarsın?

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 7
Bir Kadının Sizinle Sevişmek İstediğini Nasıl Anlarsın?

Evliliğinden mutsuz bir kadın ilgi gördüğü zaman istemeyerek de olsa bu duruma kayıtsız kalamayabilir. Gördüğü ilgi ve alaka onu çoktan etkisi altına almıştır. Aklını sürekli meşgul edecektir. Bu durum bir süre sonra hoşuna gitmeye başlayacak, duygusal boşluğundan faydalanmaya başlayabilirsiniz, kolları sıvayın.

Gördüğü ilgi alaka karşısında kendini kadın gibi hissetmeye başlamıştır çoktan kocasına duyduğu  öfke kin nefret iğrenme duyguları kocasını aldatmayı kendince haklı sebeblere bile dayandıracak kadar güçlü olmaya başlayacaktır. Bir kadının sizinle sevişmek istediğini nasıl anlarsın? Kadın sizden gördüğü ilgi alaka karşısında kendi iç savaşını vermeye başlamıştır, tebrikler doğru yoldasınız. Bir süre sonra sizde buna kendinizi inandiracaksiniz kocası yetersiz kalıyor, kadın ilgiye aç, kadını doyurmuyor, ben daha iyiyim, kadını tatmin edemiyordu kocası, kadına gerçek bir adam lazımdı gibi… Cümlelerle hem kendinizi haklı görecek hemde kendi gururunuzu okşayacaksınız.

Evli bir kadının sizinle yatmak istediğini anlarsın sorusunun bazı püf  noktaları var tabiki mesela, çok ufak tefek sudan sebeplerle sürekli sizi arıyor mesaj atıyor sizden yardım talep ediyor ya da destek bekliyorsa,

  • Vakitli vakitsiz arıyorsa,
  • Sizden en mahrem anlarını yatak odasını eşiyle yaşadığı özel anları gizlemeyip anlatıyorsa,
  • Siz yanındayken özel esyalarini etrafa yayıyor farkında değilmiş gibi davranıyorsa,
  • İç çamaşırlarını belli edecek şekilde kendini teşhir ediyorsa,
Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 6
Evli Bir Kadının Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsınız?

Sürekli aklında olduğunuzu belli etmek için sizi düşünerek kek, pasta, poğaça yapıyorsa, yaptığı kek, pasta, poğaçayı sen  glutensiz yediğin için glutensiz yaptım, sen limonlu sevdiğin için limonlu yaptım, sen sarma sevdiğin için sana sarma sardım, diyorsa; bu sizin açınızdan iyi bir şey diyebiliriz.

Kadının hayatında önemsediği tek erkek sizsiniz demektir bu. Tebrikler eşiyle yaşayamadığı tüm duyguları sizinle yaşamaya hazır bir kadın var karşınızda. O tutku şehvet aşk itiraz günah herşeyi bu duyguları yaşamaya aç ve hazır bir kadın karşınızdaki hazırlıklı olun.

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 5
Evli kadınlar neden eşini aldatır?

Sadece aldatılmış değersizleştirilmiş hakarette uğramış ilgi alakadan yoksun bırakılmış kadın mı kocasını aldatmaya meyillidir.

Bu konu ne kadar tartışmaya açık bir konu olsada bence olay sadece bununla bitmiyor, doyumsuz kadın, bir çiçekle bir ömür geçmez diyen kadın, her zaman daha iyisini isteyen kadın, farklı heyecan arayan farklı fantezileri olan farklı adrenalin tutkunu olanlar da bu yüzdelik dilime dahildir. Size iyi bir haberim var bu kadınları daha çabuk etkilemek mümkün diğer kadınlara oranla bu kadınlar zaten bir arayış içinde olacakları için olaya direk girebilirsiniz. Yazımın başında da dediğim gibi siz bu kadınları tanıyorsanız işiniz çok daha kolay olacaktır.

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 1
Evli kadının seninle yatmak istediğini nasıl anlarsın?

Kadının ne istediğini bilecek beklentisini bilecek ve direk olaya kitleneceksiniz. Evli Bir Kadının Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsınız? Gerisi kadını etkilemek kadını farkında olduğunuzu belli etmek  sizin mahrifetlerinize kalmış. İş tamamiyle bu noktada sizde bitiyor. Kadın istiyor ve istediğini size beden diliyle belli ediyor gerisi sizde.

Bir kadın açık açık bu işi parayla yapmıyorsa ufak da olsa onu istediğinizi belli etmenizi bekleyecektir. Yani çabalamaniz gerekiyor. Kadının her çağrısına cevap vermelisiniz. Çağrılarını cevapsız bırakmamalısınız. O sizden bir ışık bekliyor.

Bir Kızın Sizinle Sevişmek İstediğini Nasıl Anlarsın?

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 2
Bir Kızın Sizinle Sevişmek İstediğini Nasıl Anlarsın?

Bir kızın sizinle sevişmek istediğini nasıl anlarsın? Sizinle yatmak istediğini anlamanın elbette daha basit ama çok daha başarısızlıkla sonuçlanacak yollarında var tabi. Mesela direk dudaklarına yapışabilirsiniz. Muhtemelen başarısız olursunuz ama daha çok kadınlarda şansınızı denerseniz olasılığınız artabilir.

Bir kadına emek verip istediğinizi elde edemezseniz onu takıntı haline getirebilirsiniz. Olay buralara kadar gelsin kesinlikle istemiyoruz eğer bir ışık görmüyorsanız fazla şansınızı zorlamayınız. Evli bir kadının sizinle yatmak isteyip istemediğini  anlamanın  yollunu anlattık.

Bir Erkeğin Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsın?

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 4
Bir Erkeğin Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsın?

Bir erkeğin sizinle yatmak istediğini nasıl anlarsın sorusu geliyor hemen akıllara evli erkekler bu konuda daha nefislerine hakim olduğunu söyleyebilirim tabiki istisnalar kaideyi bozmaz ama evinde huzurlu mutlu ve cinsel yaşamı aktif doyuma ulaşmış sağlıklı bir erkeğin eşini aldatması daha az rastlanan bir durum olduğunu söyleyebilirim.

Erkekler bu konuda daha beceriksiz oldukları için çoğu yakalanmaktan korkar. Eşlerinin terk etmesinden korkar. Bu korku onları hata yapmaya iter. Ve eninde sonunda kaçılmaz son yakalanırlar. Telefon şifresi değiştirme kendine daha fazla bakma kişisel bakıma önem vermeye başlama, Karısına daha sık jestler yapma, mesela evliliği boyunca hiç çiçek almamış bir erkek çiçek almaya başlar. Bu suçluluk duygusu adamda vicdan azabına sebep olur ve küçük hediyelerle vicdanını rahatlatır.

Evli Bir Kadinin Sizinle Yatmak Istedigini Nasil Anlarsiniz 3
Evli Bir Erkeğin Sizinle Yatmak İstediğini Nasıl Anlarsın?

Erkek kendini mutlaka ele verir. Bir erkeğin sizinle yatmasını anlamanın yolları çok daha kısa çünkü erkekler karmaşık varlıklar değillerdir. Bir erkek sizinle yatmak istiyorsa size para harcar bu seni istiyorum demektir. Bu kadar basit ve nettir.

Sürekli size olan bakışlarını hissedersiniz arada size olan kaçamak bakışlar ile başlar herşey eğer bundan rahatsız olursanız hemen baştan kendinize çeki düzen verin çünkü bu erkek sizi arzuluyor. Eğer sizde ona karşı boş değilseniz sizde ona karşılık verebilirsiniz ve ikinizde birbirinize niyetinizi belli ettiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir