Defne Samyeli yeni aşkı ile görüntülendi

Defne Samyeli yeni aski ile goruntulendi 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Defne Samyeli yeni aşkı ile görüntülendi. Samyeli gönlünü müzisyen Çağrı Telkıvıran’a kaptırdı.Dün gece bir mekan çıkışı görüntülenen ikilinin 10 gündür birlikte olduğu öğrenildi.

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Defne Samyeli, yeni bir aşka yelken açtı. Son olarak Aldatmak adlı diziyle seyirci karşısına çıkan Samyeli, müzisyen Çağrı Telkıvıran ile aşk yaşamaya başladı. Dün akşam bir mekan çıkışı görüntülenen ikili, muhabirlerin sorularını cevapsız bırakarak uzaklaştı.

Defne Samyeli yeni aski ile goruntulendi 2
Defne Samyeli yeni aşkı ile görüntülendi

DEFNE SAMYELİ YENİ AŞKIYLA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Gazete Magazin’in haberine göre, Defne Samyeli gönlünü müzisyen Çağrı Telkıvıran’a kaptırdı. Dün gece mekan çıkışı basın mensuplarıyla karşılaşan ikili, muhabirlerin sorularını cevapsız bıraktı. Samyeli ve Telkıvıran, araçlarına binerek mekandan ayrıldı. 10 gündür birlikte olduğu iddia edilen ikilinin, yakın çevresi bu ilişkiyi desteklediği öğrenildi.

Defne Samyeli yeni aski ile goruntulendi
Defne Samyeli yeni aşkı ile görüntülendi

ÇAĞRI TELKIVIRAN KİMDİR?

Çağrı Telkıvıran, aranjör, besteci ve söz yazarı olarak birçok ünlü isimle çalışmıştır. 2020 yılında ilk single çalışmasını büyük bir beğeni toplamıştır. Kırmızı Karlar, Olur mu?, Yedi isimli üç şarkı çıkarttı. Çağrı Telkıvıran, daha öznce Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile birlikte olmuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir