1. Ana Sayfa
 2. Sağlık

Cici Bebe Kilo Aldırır mı? 2022

Cici Bebe Kilo Aldırır mı? 2022
+ -

Cici bebe kilo aldırır mı? Özellikle kilo alamayan veya spora kilo almak için başlayan kişiler tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır.

Bebekler için olan, bebe bisküvisi içerisinde bulunduğu besinler sayesinde oldukça yüksek kalori miktarına sahiptir. Bebeklerin hareketli yapıya sahip olduklarını düşünürsek gün içerisinde oldukça yüksek kaloriye ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları kaloriyi de hem anne sütünden hem de bebe bisküvilerinden almaktadırlar. Peki yetişkin insanların cici bebe yemesi sonucunda ne olur? Cici bebe kilo aldırır mı?

 1. Kilo almak isteyenler gün içerisinde çeşitli şekillerde tüketilebilir. Özellikle karışım yaparak kalori miktarı yükseltilebilir.
 2. Kahvaltı ve ara öğünlerde tercih ederek günlük ek kalori alabilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu yüksek kalori sayesinde kısa sürede kilo almaya başlarsınız.
 3. Kilo alma problemi yaşayan kişiler süt ile birlikte tüketilebilir. Çünkü bol miktarda lif ve nişasta içerdiğinden dolayı kilo alınmasına faydalı olmaktadır.

Yukarıda yer alan maddelerdeki gibi düzenli şekilde ek olarak tüketmeniz durumunda kilo alabilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Narsist Ne Zaman Saygı Duyar?

Cici Bebe Kalori

Cici bebe kilo aldirir mi 2
Cici bebe kilo aldırır mı? İşte cevaplar..

Cici bebe kilo aldırır mı sorusuna en net cevabı içerisindeki kalori miktarını paylaşarak verebiliriz. Aşağıdan cici bebe ürünü içerisindeki besinleri ve kalori miktarını görebilirsiniz.

Cici bebe içerisindeki neler var?

 • Yumurta,
 • Nişasta,
 • Yağsız Pastörize Süt (%3 oranında),
 • Buğday unu,
 • Şeker,
 • Kabartıcı,
 • Bitkisel yağ,
 • İyotlu tuz.

İçeriğinde yukarıda yazan malzemeleri barındıran Cici bebe 2 farklı pakette satılmaktadır. Satılan normal paket 170 g ağırlığında ve 1105 kalori içermektedir. Diğer paket ise üzerinde tahıl simgesi bulunan paket olarak geçmektedir. Onun ağırlığı da yaklaşık olarak 170 g olmasına karşın 1070 kalori içermektedir. 

Kalori değerleri böylesine yüksek olmasından dolayı da günlük kalori ihtiyacını karşılayan bireylerin sağlıklı kilo almasını sağlar. Özellikle kilo alamayan kişiler, ara öğün yaparak bu öğünlerde tüketilir. Uzman yorumları ve çeşitli karışımlar yaparak tüketebilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua

Cici Bebe Besin Değeri

Cici bebe kilo aldirir mi 3
Cici Bebe Kilo Aldırır mı? 2022 4

Cici bebe ürünü ek öğün olarak eklendiği zaman kilo almak oldukça kolay hale gelmektedir. Özellikle yiyorum fakat kilo alamıyorum diyenler için çözümler arasında gelmektedir.

Cici bebe kilo aldırır mı sorusundan ilerleyecek olursak, besin değerlerine de göz atmamız gerekmektedir. Ürünün besin değerleri paket başına şu şekildedir:

 • 183.75 gram karbonhidrat içermektedir.
 • 13.5 gram protein içermektedir.
 • 34.75 gram yağ içermektedir.
 • 7.75 gram lif içermektedir.
 • 1.25 mg kolesterol içermektedir.
 • 780 mg Kalsiyum minerali içermektedir.
 • 1115 iu A vitamini içerir.
 • 21.5 demir içermektedir.

Besin değerleri göz önüne alındığı zaman özellikle spor yaparak kilo almak isteyenler için ideal öğün olarak görülmektedir. Sporcuların ihtiyacı olan protein de, cici bebe kullanarak belirli ölçüde karşılanmaktadır.

Cici Bebe İle Kilo Alma

Cici bebe ile kilo alma isteyenler basit tarifler uygulayarak sağlıklı şekilde kilo alabilirler. Yapılması önerilen durum ise spor yapan kişilerin kalori miktarının üstünde kalori almalıdır

Cici bebe kullanarak kilo almak için uzman tavsiyelerine bakmanız önerilmektedir. Çünkü birden alınan kilolar sağlıksız olabileceği gibi bünyeyi de kötü etkiler.

Cici Bebe Faydaları

Kullandığınız ürünün kilo aldırması haricinde ek faydaları da bulunmaktadır. Faydalara aşağıdaki maddeler üzerinden göz atabilirsiniz. 

Cici bebe faydaları nelerdir?

 1. Kan şekerini dengeleyen lifleri bol miktarda içermektedir.
 2. İçeriğinde bulunan lifler sayesinde uzun süreli tokluk hissi vermektedir.
 3. Vitamin ve mineral bakımından zengindir. Özellikle bebeklerde diş gelişimi konusunda oldukça faydalıdır.
 4. Kas ve kemik gelişimine de içeriğindeki Kalsiyum sayesinde faydalı olarak bilinmektedir.

Bu yazımızda sizlere hem faydalardan bahsettik hem de “Cici bebe kilo aldırır mı?” sorusunun cevabını verdik.

Yorum Yap