Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin?

Sevdigin Birinin Seni Dusundugunu Nasil Hissedersin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin? Bir anda acaba beni mi düşünüyor sorusu nasıl doğruluk kazanır? Çoğu zaman isteriz ki aynı ana birbirimizi düşünelim ve mistik şeylerin büyüsüne kapılalım. Peki, biz bundan nasıl emin olacağız? Bizi düşünüp düşünmediğinden, hemen bizi arayıp aramayacağından, özleyip özlemediğinden nasıl emin oluruz? Birinin seni düşünüp düşünmediğini nasıl hissedersin sorusunun yanıtını veriyoruz.

Biri sizi mi düşünüyor?

En güzel göstergesi, bir anda siz düşünürken araması ya da mesaj atması olabilir. O an sizin için her şey durur ve direkt olarak tamamen bunun telepati olduğunu düşünürsünüz. Çoğu zaman böle bir algı oluşur ve evet, aslında seni düşündüğünü de hissetmiş olursunuz. Sizin de bilir anda düşünüp aradığınız biri olabilir. Onun da o an sizi arayacak olması kalp kalbe karşı gibi nitelendirilir. Teknik boyutu ise telepati olarak gösterilebilir.

Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Anlarsın?

Herhangi bir eylem olmadan, birinin seni düşündüğünü anlamak için ne yapmak gerekiyor? Aslında hemen bunu hissetmek farkına varmak birinin seni düşündüğünü nasıl anlarsın sorusunun yanıtı. Direkt olarak birinin seni düşündüğünü anlaman için, onun duygu durumunu incelemek, onun sana nasıl davrandığını kafanda şekillendirmek de önemlidir.

Sizi düşünmesi demek, sizin menfaatiniz için iyiliğiniz için uğraşması da demektir. Bunun için bakıldığında, aslında size küçücük bir hediye alması, siz uyurken üstünüzü örtmesi gibi küçük durumlar da direkt olarak alında sizi düşündüğünün en önemli göstergesidir. Bu şekilde bir durumun olması ile de aslında direkt olarak sizi düşündüğünden emin olabilirsiniz.

Peki, sizi düşünen kişiden siz nasıl etkilenirsiniz? Yani size sadece seni düşünüyorum demesi yeterli olur mu? En önemlisi eylemler ile bunun gösterilmesidir. Çoğu kişi, duymaktan değil görmekten hoşlanır. Tamamen size kendinizi iyi hissettirecek bir hareketi, onun size olan ilgisini direkt ortaya koyar. Kendinizi çok iyi hissedersiniz.

Sizi düşünen birinin aksi bir eylemde bulunması mümkün değil. Size yönelik işler yapar ve çoğu zaman sizin yanınızda kalmaya çalışır. Bu da en güzel ifade ile sizi düşündüğünün en güzel göstergesi olabilir.

Birinin Beni Düşündüğünü Nasıl Anlarım?

Birinin Seni Dusundugunu Nasil Anlarsin
Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin? 1

Birinin beni düşündüğünü nasıl anlarım? Davranışlarına yansıyacağından, aslında birinin sizi düşünüp düşünmediğini hemen anlamanız mümkün. Bakıldığında direkt olarak onu iyi hissedeceğiniz şekilde faaliyetleri olacak.

Sizi düşünen kişi sizi için çalışır. Size zaman ayırır. Günün en değerli zamanlarını size verir. Aynı zamanda birlikte zaman geçirmekten hoşlanırken, sizin de keyif alacağınızı düşündüğü şeyleri yapar. Bu şekilde bir durumda, evet onun sizi düşündüğünden emin olabilirsiniz.

Tıpkı sadece çocukları için çalışan anne baba gibi, daima iyiliğinizi gözetecek hareketler de bulunması önemlidir. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, sizin için çok keyifli olacak. Onun sizi düşündüğünden emin olduğunuzda elbette aynı zamanda siz de onun için çabalayacaksınız.

Birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin sorusu aslında direkt olarak bu hareketler ile somutluk kazanır. Sizin için son derece anlamlı da olur. Hem düşünüyor hem de severek keyifli anlar yaşatıyor olabilir.

Birinin Sizi Düşündüğünü Gösteren İşaretler

Birinin Seni Dusundugunu Nasil Hissedersin
Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin? 2

Sizi düşünen kişi nasıl işaretler verir? Birinin sizi düşündüğünü gösteren işaretler tam olarak neler? Sizi hem düşünüyor hem de sizin için çabalıyor diyebiliriz. Bu durumda direkt olarak akla gelen size özel yaptığı şeyler olacak.

Siz hasta mısınız? Hemen yanınızda olur. Size destek olmak için elinden geleni yapar. Sizin iyiliğiniz için sağlığınız için olması gereken ne varsa hemen onu uygular. Sizin isteklerinizin dışına çıkmadan, sizi rahatsız etmeyecek şekilde hareket eder.

Daima yanınızda olmanın yanı sıra, uzakta da sizi düşündüğünü hissettirir. Sizin ne yaptığınız iyi olup olmadığınız sık sık gündeminizde olur. Bu şekilde bir hissiyat ile daima size güzel şeyler hissettirir. Siz de onun sizi sevdiğini canı gönülden hissetmiş ve anlamış olursunuz. Bu şekilde bir duruş son derece kıymetli olacaktır.

Örneğin sadece sizin sevdiğiniz yemeği yiyelim demesi, kendi isteklerinde ödün vermesi son derece değerlidir. Bunları göz önünde bulundurarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir tutum gösterebilirsiniz. Birinin sizi düşündüğünü gösteren işaretler arasında farklı ne olabilir?

  • Sizin sevdiğiniz şeyleri yapmak istemesi
  • Her zaman yanında sizin ihtiyaç duyabileceğiniz şeyleri taşıması
  • Sizin mutlu oluyorum dediğiniz şeyleri sık sık yapması
  • Sizinle birlikte hareket etmek için çabalaması

Gibi pek çok şey, direkt olarak bu düşünmenin göstergesidir. Sizi düşünen kişinin bu ve benzer işaretler vermesi olağandır. Sizin de dikkatli bir şekilde bu hareketleri fark etmeniz gerekir.

Sevdiğin Kişinin Seni Düşündüğünü Nasıl Anlarsın

Peki, sevdiğin kişinin seni düşündüğünü nasıl anlarsın? Sevgili olmadan önce, acaba o da seni seviyor mu sorusunun yanıtıdır. Bunun için de acaba düşünüyor mu sorusunun yanıtını aslında tamamen onun özelinde vermek önemlidir. Yapmanız gereken direkt olarak onun düşünüp düşünmediğinden emin olmak için hareketlerini gözlemlemek olacak.

  • Hep sizin yanınıza mı geliyor?
  • Az – küçük bir zamanı sizinle mi geçirmek istiyor?
  • Sizin sevdiğiniz şeyleri yapmak için ısrar mı ediyor?
  • Sizin sevdiğiniz şeyleri birlikte yapmak için zaman mı yaratıyor?
  • Sizin ihtiyaç duyduğunuz şeylere hemen ulaştırıyor mu?

İşte bunlar aslında sizin anlamanız için yeterli örnekler. Direkt olarak  o kişi, aslında sizin onu düşünmeniz için de yeterlidir. Yani size bunu hem hissettirir hem de karşılık görür. Bu durumda iki taraf için de son derece keyifli bir an yaşanır. Birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin sorusunun yanıtı,  direkt olarak bu sorunun da cevabı olacaktır. Hemen fark edeceksiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir