Aslıhan Güner yeni projesi belli oldu Atatürk’ün annesini oynayacak!

Aslihan Guner yeni projesi belli oldu Ataturkun annesini oynayacak 1 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aslıhan Güner yeni projesi belli oldu Atatürk’ün annesini oynayacak! Yer aldığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren Aslıhan Güner, Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmaya hazırlanıyor.

Son olarak Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmiyle izleyici karşısına çıkan Aslıhan Güner, filmdeki Semiha Topaloğlu karakterine hayat vermişti. Güner’in yeni projesi belli oldu. Başaralı oyuncu, bu projesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olarak seyirci karşısına çıkacak.

Aslihan Guner yeni projesi belli oldu Ataturkun annesini oynayacak 1
Aslıhan Güner yeni projesi belli oldu Atatürk’ün annesini oynayacak!

ZÜBEYDE HANIM’IN GENÇLİĞİNİ OYNAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Aslıhan Güner, Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatını anlatan “Zübeyde Analar Oğullar” filminde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi olacak. Güner’in Zübeyde Hanım’ın gençliğini canlandıracağı filmde, Zübeyde Hanım’ın daha önce izlenmeyen yönleriyle Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Cumhuriyet’in kaderinde ne kadar etkili olduğunu anlatılacak. Proje tasarımı ICNN Yapım’a ait olan filmin yapımcıları Nuri Yıldırım, Zeynep Güngör ve Alp Tosun. Yönetmen koltuğunda Cenk Yaz’ın oturacağı filmin senaryosunu ise İlber Tekinsoy kaleme alacak. Son hazırlıkları yapılan projede sete, 13 Mart’ta Bergama’da çıkılacak. Filmin Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü olan 29 Ekim 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Aslihan Guner yeni projesi belli oldu Ataturk un annesini oynayacak
Aslıhan Güner yeni projesi belli oldu Atatürk’ün annesini oynayacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir