Ağlatan Uzun Ayrılık Mesajları

Aglatan Uzun Ayrilik Mesajlari
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağlatan uzun ayrılık mesajları, bir zamanlar yanında olmadan yapamadığınız, onsuz yaşayamam sandığınız kişiden ayrılırken kullandığınız mesajlardır. İlişkiler, bazen rayından çıkar ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın, düzeltmeye gücünüz yetmez. İşte böyle zamanlarda, iki tarafın da zarar görmemesi için ayrılık, en doğru çözüm olur.

Ayrılırken kullanılacak sözler, gönderilecek mesajlar, bir ilişkiyi nasıl sonlandıracağınızı belirlediği gibi karakterinizi ve karşı tarafa ne kadar değer verdiğinizi gösterir. Bu yüzden ayrılık mesajı seçerken, özenli hareket etmeli ve duygularınızın kelimelerinizi ele geçirmesine izin vermelisiniz. Kullanabileceğiniz veya esinleneceğin ağlatan uzun ayrılık mesajları örneklerini, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ağlatan Ayrılık Sözleri Kısa

Bazen ayrılırken çok uzun sözler söylemeniz gerekmez. Olan olmuş, biten bitmiştir. Artık düzeltemeyeceğinizi, eskisi olamayacağınızı bilirsiniz. Uzun sözler yerine ağlatan ayrılık sözleri kısa cümleler yeterli olur.

Uzun cümleler kurmak, belki de ona yeniden bağlanmanızı sağlayacak. Acı çekmemek için duygularınızı ifade eden kısa ayrılık mesajlarını kullanabilirsiniz. Bu noktada kullanabileceğiniz bazı mesaj örnekleri şunlardır:

Aglatan Ayrilik Sozleri Kisa
Ağlatan Ayrılık Sözleri Kısa
 • Gözlerim, gözlerini artık görmeyecek olsa da, seni her daim kalbimde yaşatacağımı unutma. Elveda.
 • Bu yalan dünyada gönlümde açan tek gerçek çiçek sendin. Ama sen de çok duramadın, soldun gittin. Hoşça kal.
 • Ya elimi tut ya da gitme demiştim. Sen gittin, artık geri gelme.
 • Sevildiğine binlerce kez şahit olmuştun. Ama yaptıklarından sonra unutulduğuna bir kez şahit olacaksın.
Aglatan Ayrilik Sozleri Kisa 1
Ağlatan Ayrılık Sözleri Kısa
 • Birini kaybetmek için çok sevmen yeterli demişlerdi. Sende bu hatayı yaptığımı şimdi anladım.
 • Hayaller kurmuştum, içinde sen olan. Yıktın hepsini, içinde ben varken.
 • Gün gelecek keşke diyeceksin. Ama artık çok geç.
 • Bir gün bana onu unuttun mu diye soracaklar. Bense kimi diyeceğim.
Aglatan Ayrilik Sozleri Kisa 2
Ağlatan Ayrılık Sözleri Kısa
 • Kor ateşler gibi yaktın gidişinle beni. Artık dönsen de bulamazsın beni.
 • Kalbimdeki yarayı sadece sen iyi edebilirdin. Ama etmedin, gelme artık. İstemem.
 • Umarım mutlu olursun, beni arkada bırakarak gittiğine değer.
 • Kirlettin ilişkimizi, artık temizlenmez. Ben gidiyorum, sessizce, sensizce.
Aglatan Ayrilik Mesajlari Kisa
Ağlatan Ayrılık Sözleri Kısa
 • Yüreğim bomboş artık. Kuş kadar hafif. Gittiğine ben de seviniyorum.
 • Ağlarım, anlatırım, unuturum ama asla hatırlamam artık.
 • Yaşattığın bu günü asla unutma. Pişman olduğunda çok geç olacak.

En Uzun Ayrılık Mesajları

En uzun ayrılık mesajları, ayrılırken acı çektiğiniz, her şeyi söylemediğiniz sevgiliye son bir vedadır. Bu veda bazen hüzün bazen özlem bazen sevgi bazen de nefret doludur. Kullanacağınız kelimeler, kuracağınız cümleler, karşı tarafta çok büyük etkilere neden olacak. Ayrılığınızın ateşi, belki de bu mesajla eski aşkınızı yakacak.

Uzun ayrılık mesajları için alışılmış kalıpların dışına çıkmalı ve kendinizden bir şeyler katmalısınız. Bulduğunuz bir mesajı aynı şekilde kullanmak yerine, kendinize uyarlamalısınız. Esinleneceğiniz veya düzenleyerek kullanabileceğiniz uzun mesaj örnekleri şunlardır:

Aglatan Uzun Ayrilik Mesajlari 1
Uzun Ayrılık Mesajları
 • Seni her zaman çok sevdiğimi, sana ne kadar değer verdiğimi biliyorsun. Ama artık senin önceliğin olmadığımı, her defasında acı bir şekilde görüyorum. Bu durumu düzeltmeyeceğini ve düzeltmek için de çaba göstermeyeceğini biliyorum. Hoşça kal sevgilim, artık sana yük olmayacağım, seni aramayacağım.
Aglatan Uzun Ayrilik Mesajlari 2
Uzun Ayrılık Mesajları
 • Ayrılık zamanı geldi artık. Çok denedim ama olmadı, düzelmedi. Sen de hiç çaba göstermedin, emek vermedin. Artık çok yoruldum, ne yapacağımı bilmiyorken, tavırların bu kararı almamı sağladı. Sonsuza kadar elveda. Bir daha yollarımızın kesişmemesi dileğiyle.
Aglatan Uzun Ayrilik Mesajlari 3
Uzun Ayrılık Mesajları
 • Tüm kelimeleri senin için bir araya getiriyor, zamanı senle yaşıyordum. Her anım, her parçam sendin. Ben sana bu kadar değer verirken, sen bana bakmıyormuşsun bile. Gösterdin bunu. Artık elveda, bir daha görüşmemek üzere.

Sevgiliye Uzun Ayrılık Mesajı

Sevgiliye Uzun Ayrilik Mesaji
Sevgiliye Ayrılık Mesajı

Sevgiliye uzun ayrılık mesajı yazmak, olayları ve duygularınızı iyi bir şekilde açıklamanıza imkan verir. Bu tür bir mesajı kullanmadan önce duygularınızı yoklayarak, en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. Kesinlikle, net kararınızı vermeden harekete geçmekten kaçının.

Sizler için derlediğimiz uzun mesajları inceleyerek, kendinize uygun ve net kararınızı içeren ayrılık mesajı yazabilirsiniz.

Veda Yazıları Uzun

Sevgiliye Uzun Ayrilik Mesaji 1 1
Sevgiliye Veda Yazıları

Veda yazıları uzun olduğunda daha anlamlı olacaktır. Bazen sevgiliye bazen arkadaşa veda için bu yazıları kullanabilirsiniz. Net ifadelerin yer aldığı veda yazıları, amacına hizmet etme konusunda çok daha başarılıdır.

Ağlatan uzun ayrılık mesajları ile merak ettiğiniz detayları sizler için derledik, örnek mesajlar paylaştık. Kullandığınız, etkili ayrılık mesajları varsa siz de bizimle paylaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir